Mezun olduğu Kolejde seminer verdi

  • Eklenme Tarihi :03.11.2022 | 13:07

Hatay’ın Arsuz ilçesinde eğitim öğretim hizmeti veren Yükseliş Koleji’nden 6 yıl önce mezun olan Psikolog Uğur Seküçoğlu, 7 ve 8. Sınıf öğrencilerine yönelik sınav kaygısı eğitim semineri verdi.

Mezun olduğu Kolejde seminer verdi

Mezunu olduğu okulda seminer verme imkanı bulan Psikolog Uğur Seküçoğlu Yükseliş Koleji Ortaokulu 7. ve 8. sınıf öğrencileriyle ‘LGS Yolunda Kaygı ile Mücadele’ konulu eğitim seminerinde buluştu. İstanbul Işık Üniversitesi’nden onur belgesi alarak erken dönemde mezun olan Psikolog Uğur Seküçoğlu, 2016 yılında da yine başarılı bir şekilde mezunu olduğu Yükseliş Koleji’nde bugün psikolog olarak öğrencilere seminer verdi.

 

BÜYÜK GURUR YAŞIYORUM

2015-2016 eğitim öğretim yılında Yükseliş Koleji’nden mezun olduğunu belirten Psikolog Seküçoğlu, yıllar sonra eğitim gördüğü okulda psikolog olarak seminer vermenin gururunu yaşadığını söyledi.

Öğrencilere sınava hazırlık sürecinde ve sınavda yaşayabilecekleri olası kaygıyı ve bu durumla başa çıkma yöntemlerini anlatan Psikolog Uğur Seküçoğlu’na başarılı seminer sonrası katılımından dolayı kendi adına Tema Vakfı’na bağışlanmış fidan sertifikası verilerek teşekkür edildi. Yükseliş Koleji Otaokul Müdürü Serkan Kaya'ya kendisine bu anı yaşatması nedeniyle teşekkür eden Psikolog Uğur Seküçoğlu, “Yıllar sonra mezunu olduğum okulda seminer vermekten çok mutluyum. Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen’e, Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem başta olmak üzere tüm ‘Yükseliş Koleji’ ailesine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.