ORTA REFÜJDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

  • Eklenme Tarihi :26.09.2022 | 11:44
  • Muhabir :

HATAY Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alan Dairesi Başkanlığı Atatürk Caddesinde bulunan refüjde bakım ve temizlik çalışması yaptı. Son baharın gelişi ile ağaçlardan dökülen yapraklar temizlendi ve bitkilerin bakımı yapıldı.

ORTA REFÜJDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Kenti daha temiz ve daha yaşanılabilir hale getirmek için çalışmalarını sürdüren Park, Bahçe ve Yeşil Alan Dairesi Başkanlığı, kentin merkezinde temizlikten ödün vermiyor. Ağaçların bakımından tutun, refüjlerin temizliğine kadar bir çok alanda çalışmalarını sürdüren Park, Bahçe ve Yeşil Alan Dairesi Başkanlığı ekiplerinin bu çalışmaları vatandaşlar tarafından da takdir ediliyor.

HEPİMİZE GÖREV DÜŞÜYOR

Daha temiz ve daha yaşanılabilir bir kentte yaşamak istediklerini belirten vatandaşlar, “Belediyemizin özellikle kent merkezinde yaptığı çalışmaları takdir ediyoruz. Son baharda ağaçlardan dökülen yapraklar, çevre kirliliğine neden oluyor. Ama yapılan bu çalışmaları ile belediyemiz kirliliğin önüne geçmeyi başarıyor. Bizde vatandaşlar olarak, bu kentin insanları olarak çevre temizliğine önem verip belediye ekiplerine yardımcı olabiliriz. Bu konuda herkese ayrı ayrı görevler düşüyor.” dediler. (Yaser ÇAPAROĞLU)