SAĞLIK OCAĞI’NIN PROTOKOLÜ İMZALANDI

  • Eklenme Tarihi :27.01.2023 | 09:26
  • Muhabir :

ERZİN’de hayırseverler tarafından yaptırılacak olan sağlık ocağının protokolü imzalandı. Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu hayırsever çifte teşekkür etti.

SAĞLIK OCAĞI’NIN PROTOKOLÜ İMZALANDI

Protokol imza törenine Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, İl Sağlık Müdürü Mustafa Hambolat, hayırsever işinsanı Cemal Kunt ve eşi Necla Kunt katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, “Bugün bu güzel günde Regaip Kandi’linde Erzin'imiz adına güzel bir işe vesile olmamızın mutluluğunu yaşıyoruz. Erzin’imizin değerli insanı hayırsever Sayın Cemal Kunt'un eşi Necla Kunt ve kendi hayrına Bahçelievler Mahallemizde Yaptıracağı sağlık ocağının protokolünü il sağlık müdürlüğümüz ile birlikte imzaladık. Kısa süre içerisinde de sağlık ocağımızın yapımına başlayarak bitirilmesinin de takipçisi olacağız. Bu konuda desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz Rahmi Doğan'a, bizleri sıcak şekilde karşılayan ve desteklerini esirgemeyen Sağlık İl Müdürümüz Mustafa Hambolat'a, çok kıymetli ilçe sağlık Müdürümüz Mehmet Karakurumer'e teşekkür ediyorum. Erzin’imize şimdiden hayırlı olsun” dedi. (Haber Merkezi)