ŞAHAP YILMAZ DUALARLA YAD EDİLDİ

  • Eklenme Tarihi :28.08.2023 | 10:07
  • Muhabir :

Türkiye'de filtre sektörünün ilk markalarından biri olan Şampiyon Filtre'nin Kurucusu Hayırsever İşinsanı Şahap Yılmaz'ın vefatının 7'nci günü nedeniyle Arsuz Karaağaç Çok Amaçlı Salon'da Hatm-ı Kur’an-ı Kerim Tilaveti okundu

ŞAHAP YILMAZ DUALARLA YAD EDİLDİ

Ailesi, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, akrabaları, dostları, siyaset ve İş dünyası, STK başkan ve temsilcileri, kazada hayatını kaybeden kızı Nuran Yılmaz adına yaptırdığı okulun öğretmen, öğrenci ve velileri, Şampiyon Filtre çalışanları ve aileleri ile fabrikadan emekli olan onlarcası Hayırsever İşinsanı Şahap Yılmaz'ı hayır ve dualarla yad etti.

Merhum Şahap Yılmaz'ın eşi Aynur Yılmaz ve evlatları misafirlerini en güzel şekilde ağırladılar.

Hatm-ı Kur’an-ı Kerim Tilaveti programında 8 yaşından bu yana amcası Şeyh Hüseyin Şanlı'dan hafızlık eğitimi alan Şeyh Lokman Şanlı'nın oğlu 20 yaşındaki genç hafız Ali Şanlı, okuduğu Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile salondaki herkesi mest etti.

Merhum Şahap Yılmaz'ın vefatının 7'nci günü nedeniyle düzenlenen Hatm-ı Kur’an-ı Kerim tilaveti programının ardından aile bireyleri taziyeleri kabul ederek katılımlarından dolayı teşekkür ettiler. (Haber Merkezi)