SAMANDAĞ BELEDİYESİ İLÇE SORUNLARI

  • Eklenme Tarihi :30.11.2022 | 12:48

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçenin dört bir yanında sorunlara karşı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

SAMANDAĞ BELEDİYESİ İLÇE SORUNLARI

İlçenin birçok farklı mahallesinde eş zamanlı çalışmalar gerçekleştiren ekipler yol genişletme, duvar örme, tesviye, parke onarım ve asfalt yama çalışmaları gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce; Kurtderesi Mahallesi’nde yol genişletme ve duvar örme çalışmaları, Sutaşı Mahallesi’nde yol dolgu ve tesviye çalışmaları, Çevlikte mazgal yapım çalışması, Cemal Gürsel Mahallesi Ak Cadde’de parke düzenleme ve yol genişletme çalışmaları, Tekebaşı Mahalesi’nde temizlik ve asfalt yama çalışmaları, Yeni Mahalle Yasemin Sokak’ta parke onarım çalışmaları sürdürülüyor.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada; ‘’Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizle ilçemizin dört bir yanında sorunlara  kaliteli çözümler üretmek  için hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.İlk günkü azim ve inançla ekiplerimizle sahada iş başındayız. Bu hususta emeği geçen belediye ekiplerimize teşekkür ediyorum’’ifadelerinde bulundu.