ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE YENİ HİZMET BİNASI

  • Eklenme Tarihi :27.01.2023 | 09:40
  • Muhabir :

Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Mahveli Otopark son katında yeni hizmet binasının hazırlık çalışmaları sürerken, resmi açılışı önümüzdeki günlerde gerçekleşecek.

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE YENİ HİZMET BİNASI

BAŞKAN YILMAZ’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE YENİ HİZMET BİNASI

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Hatay’da bulunan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şubesi’ne nezih bir ortamda faaliyetlerin sürdürmeleri için yeni hizmet binasını kazandırarak bir kez daha Şehit Aileleri ve Gazilerin yanında olduğunu gösterdi.

Hatay’da Şehit Aileleri ile Gazilerin tek çatı altında faaliyetlerini nezih bir ortamda sürdürebilmeleri için Antakya Belediye Başkanı İzzetin Yılmaz tarafından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şubesi’ne yeni hizmet binası kazandırdı. 

Yeni hizmet binasının faaliyete geçecek olmasından dolayı mutlu olduklarını belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ne bağlı üyeler hizmet binasının kazandırılmasında emeği geçen Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’a gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiler. (Murat MUTLU)