ŞENLİKLER DÜZENLENİYOR

  • Eklenme Tarihi :26.08.2023 | 12:08
  • Muhabir :

Antakya Belediyesi proje ortağı Save The Children ile birlikte depremzede çocukları eğlendirmek, gülümsemelerine vesile olmak için çocuk şenlikleri düzenliyor.

ŞENLİKLER DÜZENLENİYOR

Konteyner kentlerde ve yıkım olmayan mahallelerde mobil sahne tırı eşliğinde gerçekleştirilen şenliklerde çocuklarla oyunlar oynanıyor, müzikler eşliğinde eğlenmeleri sağlanıyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada 30 Ağustos Zafer Bayramı programı kapsamında başlatılan şenliklerin Eylül ayında da devam edeceği belirtildi.

Yapılan açıklamanın devamında şunlar yer aldı; “ Depremden etkilenen çocuklarımıza moral vermek, eğlendirerek minicik bir gülümsemelerine sebep olmak için şenlikler düzenliyoruz.

Proje ortağımız Save The Children'ın katkıları ile konteyner kentlerde ve yıkım olmayan mahallelerimizde çocuklarımızla kucaklaşıyor, birlikte oyunlar oynayıp eğleniyoruz. Şenlik programımız çerçevesinde Emlak Konut Konteyner Kent, Bursa Konteyner Kent ve Alahan Mahallemizde çocuklarımızla buluştuk. Etkinliklerimiz Hatay Senfoni Orkestrasının da yeniden faaliyete başlaması ile birlikte Eylül ayında da coşkuyla devam edecek.” (Haber merkezi)