SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI

  • Eklenme Tarihi :11.01.2023 | 10:13

Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir gencin, kısa süre önce nişanlandığı kıza kentin en işlek caddesi üzerindeki işyeri önünde bir grup gencin tezahüratları arasında yaptığı sürpriz evlilik teklifi görenleri şaşırttı.

SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI

İskenderun Teknik Üniversitesi’nde Gazetecilik ve Habercilik bölümünde okudukları sırada başlayan arkadaşlıklarını 4 yıl boyunca sevgiyle besleyen Güven Özgül (27) ile Gamze Aytemur (24) hayatlarını birleştirmeye karar verdi.

Bir hafta önce aileler arasında yapılan törenle genç çift nişanlandı ve yüzükler takıldı, ancak 4 yıllık birlikteliği evlilik teklifi ile taçlandırmak isteyen Güven Özgül, arkadaşlarıyla bir sürpriz hazırladı.

CADDEYİ KARNAVAL ALANINA ÇEVİRDİLER

İskenderun Şehit Pamir Caddesi üzerinde bulunan bir giyim mağazasında müdür yardımcılığı yapan Gamze Aytemur’un işyerinin önünde bir grup genç tezahüratta bulunarak ‘Gamze yenge dışarı çıksana’ sözleriyle tempo tutmaya başladı. Ardından genç çiftin aşkını ve karşılıklı sevgilerini anlatan sözlerle tempo tutmaya devam eden grup, ellerinde konfetiler ve renkli meşalelerle caddeyi adeta karnaval alanına çevirdi.

DUYGULA ANLAR YAŞADILAR

Heyecanla ve şaşkın bakışlarla iş yerinden dışarı çıkan genç kız, önünde diz çöken nişanlısı Güven Özgül’ün sürpriz evlilik teklifiyle karşılaştı. Çiçek alan ve yüzüğü parmağına takan genç kız, evlilik teklifinde bulunan nişanlısına sarıldı. Caddede evlilik teklifine tanıklık eden çevredekilerin ise duygulu anlar yaşadığı gözlendi.

ŞU AN BEKLEMİYORDUM

Güven Özgül, birlikteliklerinin dört yıldır sürdüğünü belirterek “İskenderun Teknik Üniversitesi’nde başlayan bir serüven vardı. Geçtiğimiz hafta yüzük takmıştık ama bir evlilik teklifi eksikti biz de onu bugün gerçekleştirmek istedik” dedi.

Gamze Aytemur da, çok güzel bir evlilik teklifi gerçekleştiğini ifade ederek “Çok teşekkür ediyorum emeği geçenlere, Güven’i de çok seviyorum. Bir evlilik teklifi bekliyordum, ancak şu an beklemiyordum”  diye konuştu.

Bu arada genç kızı birlikte çalıştığı mesai arkadaşları da kutlamaya ihmal etmedi. (Haber Merkezi)