TÜM YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ

  • Eklenme Tarihi :18.08.2023 | 10:33

Hassa Kaymakamı Osman Acar, vatandaşların taleplerinin hızlı ve etkin şekilde çözüme kavuşturulması için her hafta yapılan Halk Günü Toplantısı’nda vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

TÜM YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ

İlçede yaşanan asrın felaketinin üzerinden 6 ay geçtiğini belirten Kaymakam Acar, “Bu süreçte tek bir vatandaşımızı bile mağdur etmeden var olan gücümüz ile el el omuz omuza çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Toplumun her kesimine temas etme açısından halk günü büyük önem arz ediyor. Vatandaşımızın görüş ve talepleri bizim için çok kıymetli. Bu vesileyle bir kez daha belirtmek isterim ki Devletimiz milletinin yanında, kapımız herkese açık” dedi.

Halk gününde vatandaşların istek, talep, öneri ve şikâyetleri dinleyip not alan Kaymakam Acar, taleplerin birçoğuna yerinde çözüm üretti.

Toplantıya talep ve isteklerini iletmek için gelen vatandaşların yanı sıra teşekkür için gelen vatandaşlarla da görüşen Kaymakamımız Acar, “Hassa’mız için, vatandaşımız için hep birlikte daha iyiyi ve daha güzelini arama gayretindeyiz, deprem sonrası tüm yaralarımızı beraber saracağız” dedi. (Haber Merkezi)