VALİ DOĞAN İNCELEMELERDE BULUNDU

  • Eklenme Tarihi :16.12.2022 | 11:33
  • Muhabir :

Vali Doğan burada öğrenciler ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Ardından beraberindeki heyetle birlikte eski kütaphane binasına geçen Vali Doğan kütüphae binasında incelemelerde bulundu.

VALİ DOĞAN İNCELEMELERDE BULUNDU

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İskenderun’da bir takım ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu. Mithatpaşa ilkokulunu ziyaret eden Vali Doğan’ı öğrenciler karşıladı. Öğrencilerin ilgilerine ornları kucaklayarak karşılık veren Vali Doğan burada öğrenciler ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Ardından beraberindeki heyetle birlikte eski kütaphane binasına geçen Vali Doğan kütüphae binasında incelemelerde bulundu.

İskenderun’daki incelemelerine eski Kaymakamlık binasında devam eden Vali Doğan, Arkeoloji müzesine dönüştürülecek olan Eski kaymakamlık binasında incelemelerde bulunun Vali Doğan burada İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüsnü Işıkgör ve Hatay Arkeoloji Müzesi Müdürü Ayşe Ersoy’dan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Restorasyon çalışmalarını yeninde inceleyen Vali Doğan’a yardımcısı Yusuf İzci, İskenderun Kaymakamı Sefa Demiryürek, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti. (Yaser ÇAPAROĞLU)