VALİ MASATLI YAYLADAĞI’NI ZİYARET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :14.08.2023 | 14:43
  • Muhabir :

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Yayladağı’nı ziyaret etti.

VALİ MASATLI YAYLADAĞI’NI ZİYARET ETTİ

İlçe ziyaretleri kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette ilk olarak Yayladağı Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Masatlı, Kaymakam Ömer Faruk Gökçe’den ilçede yapılan çalımalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Yayladağı Belediyesi’ne geçen Vali Masalı, burada Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’ın konuğu oldu. Belediye ziyaretinde depremden sonra ilçede yapılan hizmetler hakkında bilgi alan Vali Masatlı, Uygulamaya konulacak olan projeler hakkında da Başkan Yalçın’dan bilgi aldıktan sonra ilçede sahaya indi.

İlçe esnafıyla selamlaşan Vali Masatlı beraberindeki heyet ile birlikte vatandaşlarla da sohbet etti. Çarşıdaki esnafı tek tek ziyaret ederek varsa sorunlarını dinleyen Vali Masatlı, daha sora Yayladağı Kadın Kooperatifini ve Sosyal Marketi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Masatlı, yaptığı incelemelerin ardından, “Kadınlarımız, her alanda olduğu gibi ülkemizin ekonomisine de katkıları  takdire şayandı” dedi.

Vali Masalı’nın ilçedeki son durağı Karamağara oldu. Karamağara’da yapımı devam eden dalış merkezi inşaatını inceleyen Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın destekleriyle yapılan dalış merkezinin son durumu ile ilgili Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’dan bilgi aldı. (ESRA TURAN)