VATANDAŞTAN YARDIMCI OLMALARINI İSTEDİ

  • Eklenme Tarihi :12.08.2023 | 03:35

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, ilçede yoğun çalışmalara devam ettiklerini belirterek gelişigüzel çöp atan vatandaşlardan kendilerine yardımcı olmalarını istedi.

VATANDAŞTAN YARDIMCI OLMALARINI İSTEDİ

Enkaz kaldırma çalışmalarının ardından kendilerinin de hafriyat kaldırma çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüklerini belirten Başkan Hacıoğlu, bu dönemde bu yüke gelişigüzel atılan çöplerin ve hafriyatların da eklenmesinin altından kalkılamaz bir yük oluşturduğunu belirtti. Mevcut imkanlarla tüm sahaya güçlerinin yetmediğini belirten Başkan Hacıoğlu, Reyhanlı halkından gelişigüzel çöp ve hafriyat atılmamasını, ekiplerin belirlediği saate ve yere uyulmasını rica etti.

VATANDAŞLARIMIZDAN DUYARLI OLMALARINI RİCA EDİYORUZ

Başkan Hacıoğlu yaptığı açıklamada, “Temizlik İşleri personelimizin aralıksız olarak temizlik faaliyetleri devam ediyor. Bir yandan moloz kaldırma çalışmalarımız devam ederken, bir yandan da gelişigüzel atılan çöplerle mücadele etmek bu dönemde çok zor olmaktadır. Vatandaşlarımızdan temizlik işleri ekiplerimize yardımcı olmalarını ve daha duyarlı hareket etmelerini rica ediyoruz” ifadelerini kullandı. (Haber merkezi)