YALÇIN'DAN YAYLADAĞI HALKINA TEŞEKKÜR

  • Eklenme Tarihi :17.05.2023 | 13:41
  • Muhabir :

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, önceki gün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Ak Parti'ye destek veren Yayladağlılara teşekkür etti

YALÇIN'DAN YAYLADAĞI HALKINA TEŞEKKÜR

Yayımladığı mesajında 'Teşekkürler Yayladağı' diyerek sözlerine başlayan Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, "Her dönem olduğu gibi bir seçimde de Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti'mize teveccüh gösterip sahip çıktınız. İlçemiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a yüzde 80 oy oranı, AK Parti Milletvekilliğinden ise yüzde 60 oy oranı ile desteklemiştir.

Ülke geneli sandıkların bir kısmı ve yurtdışı oyları tamamlanmamış olup, sayım tamamlanana kadar AK Parti Teşkilatımız ve bizler süreci heyecanla takip edeceğiz.

Demokrasinin gereği Cumhurbaşkanlığı seçimi 2. tura kalsa da ilçemiz ve vatandaşlarımızın 2. turda Cumhurbaşkanımıza daha çok sahip çıkacağından zerre kadar şüphemiz yoktur.

Bizlerde AK Parti Belediye Başkanı olarak ilçemizin gösterdiği bu teveccüh ile hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Sizleri saygı ve sevgilerle selamlıyor, Cumhurbaşkanımızın sözleriyle, sizlerin hizmetkârı olmaya devam edeceğimizi beyan ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeniden güçlü büyük Türkiye için, milletimizle omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde, demokrat, reformcu, yerli, milli, kalkınmacı, kuşatıcı ve tüm Türkiye'nin partisi AK Parti'mizle, ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine herkesi aynı muhabbetle kucaklıyorum. Hakk'a ve halka hizmet yolundan sapmadan aynı iradeyi ortaya koymaya devam edeceğiz." dedi. (MURAT MUTLU)