YAYLADAĞI’NIN HİZMET ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR

  • Eklenme Tarihi :01.12.2022 | 10:15

YAYLADAĞI’NIN HİZMET ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın ve Ak Parti Hatay Milletvekili Av. Sabahat Özgürsoy Çelik’in Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanlığı’na yaptığı girişimlerin ardından bakanlık tarafından Yayladağı Belediyesi’ne 1 adet Çöp Toplama Aracı daha hibe edildi.

 

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın tarafından Yayladağı İlçesi’nin yerel hizmetlerden kalkınması için Ankara’da Ak Parti Hatay Milletvekili Av. Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte gerçekleştirdiği bakanlık düzeyindeki temaslar sonuçlarını vermeye devam ediyor. Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanlığı tarafından 1 adet çöp toplama aracı hibe edilen Yayladağı Belediyesi’nin toplamda 3 adet çöp toplama aracı oldu.

Araç teslimat töreninde kısa bir açıklama gerçekleştiren Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hibe desteği ile Belediyemiz makine ikmal envanterine 1 adet Çöp Temizlik Kamyonu daha kattık. Göreve geldiğimiz günden itibaren araç envanterimize kattığımız toplam 3 adet Çöp Temizlik Kamyonu,1 adet 23 tonluk Ekskavatör ve 710 adet Çöp Konteyneri ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Desteklerinden dolayı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına ve  Milletvekilimiz Sn. Sabahat Özgürsoy Çelik'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.