YENİ YILA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTILAR

  • Eklenme Tarihi :06.01.2023 | 13:12
  • Muhabir :

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yol genişletme, zemin düzenleme, duvar örme, kaldırım yapım, onarım ve parke kaplama çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

YENİ YILA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTILAR

Samandağ Belediyesi ilçeye değer katmak için kararlılıkla hizmet üretmeye devam ediyor. Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın yakın takibi doğrultusunda devam eden çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yol genişletme, zemin düzenleme, duvar örme, kaldırım yapım, onarım ve parke kaplama çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

Bu kapsamda Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce; Mızraklı Mahallesi’nde tesviye ve zemin düzenleme çalışmaları, Mağaracık Mahallesi mezarlık yolunda dolgu, tesviye ve zemin düzenleme çalışmaları, Kuşalanı Mahallesi’nde yeni yol açma ve tesviye çalışmalarının yanı sıra altyapı çalışmaları kapsamında mazgal yapım çalışmaları, Tekebaşı Mahallesi’nde yol temizlik, tesviye ve zemin düzenleme çalışmaları, Hıdırbey Kavşağı’nda kaldırım yapım ve düzenleme çalışmaları, Deniz Mahallesi’ne bağlı Girne Caddesi’nde mazgal yapım çalışmaları, Çiğdede Mahallesi’ne bağlı Süs Sokak’ta temizlik ve kaldırım yapım çalışmaları, Cumhuriyet Mahallesi, Cemal Gürsel Mahallesi ve Sutaşı Mahallesi’nde parke onarım çalışmaları gerçekleştirildi.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada; “Yeni yılı karşıladığımız bu günlerde ilçemizi daha modern ve güzel bir yapıya kavuşturmak  için kalıcı ve uzun vadeli çalışmalarımızı ekiplerimizle birlikte hız kesmeden sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için ekiplerimizle beraber elimizi taşın altına koymaya var gücümüzle devam edeceğiz. Bu hususta emeği geçen belediye ekiplerimize teşekkür ediyorum’’ ifadelerinde bulundu. (Haber Merkezi)