Sevgili okurlarım,

Bugün 15 Temmuz..

Yani, "AKP KANKALI (?!) HAİN FETÖ KALKIŞMANIN" 5. yıldönümü...

Yani, 251 masum insanımızın yaşamını yitirdiği ve binlerce insanımızın yaralandığı ihanetin adı!!.. Tarihe kara bir leke olarak geçen bu melun kalkışmayı binlerce kez lanetliyoruz!!.. Ve, FETÖ'nün palazlanıp bu cesareti kendisinde görebilir hale gelmesinde doğrudan rol oynayanları da kınıyor; bizzat kendilerine sormak istiyoruz:

• Devlet içinde bu denli yuvalanan ihanet şebekesinin, bir gün böyle bir haltı işleyeceğini öngörebilmek, bu kadar mı zordu??!!

• Bu hain terör örgütü üzerinde, siyasi menfaat devşirme adına, hangi hesaplar  yapılmıştı??!!..

• "SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR" ilkesini öngörerek hareket etmek gerekmez miydi?!.

• O hain girişiminde yaşamlarını yitirmiş olanların, yaralanıp sakat kalanların ve onca maddi kaybın oluşmasında doğrudan veya dolaylı olarak mesuliyet taşımak bu mu dur??!!..

• "Cemaat" görünümlü bu lanetlik oluşumla, uzaktan yakından dahiller ve ilgileri olmadığı halde, muhalefetle ilişkilendirme insafsızlığında bulunmanın rahatsızlığını duymak gibi bir öz eleştiriniz oldu mu??!!..

• "Bitsin bu hasret, sılaya dön artık!!.." çağrısını yaparken, vatan sevgisi ile vatan hainliğinin ayrımını yapabilmek aklınıza gelmedi mi??!!..

• O hain kalkınmanın devam ettiği sırada, tüm siyasi partilerin liderleri ve milletvekilleri TBMM'de birlikte oldukları halde, sanki TBMM' de sadece AKP varmış gibi bu durumu, AKP olarak siyasi fırsata dönüştürme insafsızlığına tevessül etmek ne kadar ahlaki idi??!!..

*

Sevgili okurlarım,

"O gece Marmaris'te olduğunu; darbe kalkışmasın eniştesinden öğrendiğini" ifade eden Erdoğan'a; "Canımızı malımızı teslim ettiğimiz devletin en üst makamında bulunan kişi olarak soruyoruz;

 

"Bu hain girişimi; Genelkurmay Başkanından,

MİT Müsteşarından, Emniyet İstihbaratından değil de eniştesinden duyabiliyor?!. Bu durumda, görev ihmallerinin olduğu barizken,   ihmali olanlarla ilgili hangi yaptırımlara baş vurulmuştur?!."

Kamuoyuna bu hususta her hangi bir tasarrufta bulunma haberi yansımadığına göre, devlette oluşan hiyarerşik boşluk, olağan karşılanmış olmuyor mu?!.

1000 yıllık geleneği olan devlet "ENİŞTE DEVLETE" dönüştürüldü ya, gerisi zaten ortada...

*

YA ENİŞTE OLMASAYDI:??!!..

Kimse telaş eylemesin

"Delik kulak" enişte var

Haber gelmiyor demesin

"Delik kulak" enişte var

*

Olsa dahi kırk kat perde

Uzak kalmaz haberlerde

Orda, burda ve her yerde

"Delik kulak" enişte var

*

Güvencedir, yaşlı, gence

Daha olmaz, darbe bence

Emniyetten, Mit'ten önce

"Delik kulak" enişte var

*

İşin şakası bir yana

Devlet olmalı vatana

Tedirgin kalkıp yatana

"Delik kulak" enişte varKategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz