Atakaş Hatayspor, Yukatel Kayserispor’u mağlup ederek ligde üst üste 3’üncü galibiyetini aldı. Özellikle ikinci yarıda oynadığı futbolla galibiyeti hak eden Bordo-Beyazlılarda öne çıkan isimler yine bildik isimler oldu. Kamil Ahmet Çörekçi, Traore, Diouf, El Kaabi ve Saba Lobjanidze arkadaşları ile birlikte geriden gelip maçı almasını bildiler. Sahada kötü futbolcu var mıydı?

Yoktu. Sadece hata yapan vardı. Hepsi yüreklerini ortaya koyarak oynadılar ve bu harika galibiyet ortaya çıktı. 90 dakika sonunda da galibiyeti taraftarları ile kutladı.

Yapılan kutlamaların ardında bizim mücadelemiz başladı. Hatay Stadyumunda her şey var ama internet yok. Yaşadığımız teknoloji çağında bu ne kadar anlamsız bir şey.

Üstelik bu sorun haftalardır yaşanıyor. Hatayspor’un evinde oynadığı 3 karşılaşmada da yaşandı. Ajans muhabirleri maç devam ederken foto göndermek için neredeyse 9 doğuruyor. Bırakın fotoğrafı notlarını bile internet üzerinden göndermeye zorlanıyor.

Çünkü internet o kadar zayıf ve yavaş ki hani kağnı gibi derler ya tıpkı onun gibi bir şey.

Defalarca gerek Atakaş Hatayspor Yönetim kurulu üyelerine, gerekse stadyumun yetkililerine bu sıkıntıyı iletmemize rağmen halen çözüm bulunmuş değil.

Kayseri maçın toplam 18 MB bir dosyayı gazeteme atamadım.

Gerek sosyal donatıları ile gerekse görünümü ile oldukça heybetli duran Hatay Stadyumunda her şey var, ama internet yok.

Bu sorunu kim nasıl çözen bilmiyorum ama artık yeter..

Teknoloji çağı diyoruz… Ama boş diyoruz.

Biraz amansendelik, birazda umursamazlık bizim işimizi baltalıyor. İnanın sorunun çözümü için nereye gideceğimizi bilmiyoruz.

Stadın sorumluluğu şu anda Atakaş Hatayspor’da. Yöneticilere söyledik olmadı… Kimi Allah Allah nasıl olur..Kimi.. bu konuyla hemen ilgileneceğim dedi ama ne ilgilenen var nede sorunu çözen. Hayır kendi internetimizde orada işe yaramıyor. İnanır mısınız bazen telefonumuz bile çekmiyor.

Yani bu sorunu çözmek için illa sayın valimize mi gitmemiz gerekiyor. Yada Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımıza…İlla birilerinin talimat mı vermesi gerekiyor. Küçücük bir sorun ya..Çağıracaksın bir GSM yetkilisini bakacak. Ne yapılması gerekiyorsa yapacak.

İnternetten vazgeçilmez de, hadi vazgeçtik diyelim.. Yahu zaman zaman telefonlar bile çekmiyor. Sözde teknoloji çağında yaşıyoruz. Ama teknolojiden faydalanamaz olduk.

Neden yöneticilerin umursamazlığından..

Hadi biz ev sahibiyiz…

Bu hafta sonu Fenerbahçe geliyor…

Fenerbahçe ile birlikte kalabalık bir basın ordusunun da geleceği malum… Bu sorun ekranlara taşınırsa hiç şaşmayın…

Bu sorunu çözemeyenler, o zaman utanmayacaklar mı?

Düşünün, dakikalarca Hatay Stadyumundaki  internet sorunu konuşuluyor ekranlarda…Peki bu kimin ayıbı olacak.

Milyonlarca liraya bir stad yapmışsın, ama içine teknolojiyi koymamışsın…En büyük gereksinim internet yok.

Ya bizim için ayrılan Foto muhabirleri çalışma odasına ne demeli..Resmen dışkı kokuyor.

Odanın üzerinden geçen lağım boruları patlamış…Oradan asma tavanın üzerine akıyor. Oradan da çalışma masalarımızın üzerine…

Tam bir kepazelik…

Hadi içecek su bile bulamadığımızı geçelim…

Çalışma odamız dışkı kokuyor…İnternetimiz yok… Tam bir rezillik…

Kısacası Hatay Stadyumu dışarıdan bir abide gibi görünüyor…Ama içi tam bir rezillik bizim için tabi…

Yazmayalım yazmayalım iki ilişkilerimizle sorunlarımızı çözelim dedik ama olmadı…Çözülmedi çözülecek gibi de görünmüyor.

Yazıklar olsun…..

 

 Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz