Bazı özel ve değerli insanların efsane olması için ölmesi gerekmez.

Evet, bazı insanlar ölünce efsane oluyor, ölümünden sonra arkasından saygı ile anılıyor, topluma yada insanlığa yaptıkları anlatılıyor...

Ama benim düşünceme göre, bazı özel değerler yaşarken saygı ile anılmalı, yaptıkları dile getirilmeli, onurlandırılmalı...

İşte Mehmet Üyüdücü 'de böyle bir insan.

Yaşayan Efsane...

Antakya Yüzme Havuzu'nda uzun yıllar yüzme antrenörlüğü yapan Üyüdücü, binlerce çocuk ve gence yüzme öğretti, sporcular yetiştirdi.

Yüzme il temsilcisi olarak uzun yıllar görev yapan Üyüdücü, Hatay'da yüzme adına çok başarılı işlere imza attı, Hatay'ın yüzmede ismini ulusal ve uluslararası arenada duyurdu.

Bir çok başarılı yüzme hakeminin arkasında Üyüdücü hocamızın imzası vardır. Üyüdücü,  yüzme camiasına yüzlerce hakem kazandırdı.

Yaşayan Efsane Mehmet Üyüdücü, Hatay'da ki başarılı çalışmalarının yanı sıra ulusal ve uluslararası alanda bir çok başarılı çalışmalara imza attı.

Üyüdücü, bilgi ve tecrübesi ile, beyefendi kişiliği ile, babacan tavırları ile her zaman yüzme camiasında sporcuların, antrenörlerin, hakemlerin, idarecilerin abisi,  arkadaşı, dostu, babası oldu...

Aynı zamanda baba dostum olan Yaşayan Efsane Üyüdücü 'nün yetiştirdiği şanslı kişilerden biri de ben oldum. Üyüdücü hocamın elinde yetiştik. İyi bir yüzücü, iyi bir antrenör, iyi bir cankurtaran ve en önemlisi de milli yüzme hakemi olmamda Üyüdücü hocamın çok büyük emekleri var.

Eli öpülesi değerli insan Mehmet Üyüdücü,  yaşayan bir efsanedir...

Allah sağlıklı, uzun ömürler versin...

Bu memleket Üyüdücü hocamızı her zaman sevgi ve  saygı ile anacaktır...

 Bu güzel insanın yaşarken değerini bilmek gerekir...Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz