BİLİMSEL TOPLANTI

  • Eklenme Tarihi :19.04.2022 | 10:50
  • Muhabir :

Hatay Dişhekimleri Odası Genel Sekreteri Davut Akemoğlu'nun yapmış olduğu açılışın ardından, Hatay Dişhekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin mesleklerine ilişkin güncel bilgileri meslektaşlarıyla paylaştı.

BİLİMSEL TOPLANTI

Hatay Dişhekimleri Odası ilk bilimsel toplantısını gerçekleştirdi. Antakya Anemon Otel'de gerçekleşen Hatay Dişhekimleri Odası Genel Sekreteri Davut Akemoğlu'nun yapmış olduğu açılışın ardından, Hatay Dişhekimleri Odası Başkanı Nebil Seyfettin mesleklerine ilişkin güncel bilgileri meslektaşlarıyla paylaştı. Serbest çalışan ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde görevli meslektaşlarımızın yanı sıra Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Dişhekimliği Fakültesi öğrencilerinin de katılım sağladığı bilimsel toplantıya 100’e yakın dişhekimi katıldı.

Türkiye’nin saygın ve konusunda uzman olan  değerli hocalarımız, mesleğimizdeki en son bilimsel gelişmeleri ve uygulamaları paylaştılar.

Eğitim seminerine katılan hocamız Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Uğur Mercan “ Geriatrik Hastalarda Dental İmplant Yönetimi" konusunda sunum yaparken,  Protetik Diş Tedavisi Uzmanı  Doç.Dr. Önjen Tak "Dişsiz Hastaların Estetik ve Fonksiyonel Beklentilerini Karşılayabilmek" konulu sunumunu yaptı.

Sunumlarının bitiminde değerli hocalarımız Doç. Dr. Uğur Mercan'a ve Doç.Dr. Önjen Tak'a vermiş oldukları bilimsel katkılarından dolayı plaket verildi. (Haber Merkezi)