DEFNE HASTANESİ TIP BAYRAMINI KUTLADI

  • Eklenme Tarihi :16.03.2022 | 10:41
  • Muhabir :

Özel Defne Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yemek programı düzenlendi.

DEFNE HASTANESİ TIP BAYRAMINI KUTLADI

Antakya Şehir Kulübünde düzenlenen yemeğe Özel Defne Hastanesi  Yöntim Kurulu Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar, Başhekim Op.Dr.Haydar Mısırlıoğlu, Yönetim kurulu üyesi Uzm.Dr Ali Kuh, Genel Müdür Ozan Güngör, İşletme Müdür Yardımcısı M.İbrahim Ünal, Genel Müdür yardımcısı Ali Acar,Özel Defne Hastanesi  kadrosunda görev yapan doktorlar ve aileleri katıldı. Konukların Başhekim Op.Dr.Haydar Mısırlıoğlu tarafından tek tek karşılandığı gecede Özel Defne Hastanesi  Hemşir kadrosunda görev yapan Dj Miraç hazırladığı program ile Tıp Bayramı yemeğine renk kattı.

Tüm Dünya’yı olumsuz bir biçimde etkileyen Covid-19 salgını nedeni ile iki yıldır düzenleyemedikleri Özel Defne Hastanesi   14 Mart Tıp Bayramı yemeğini düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başhekim Op.Dr.Haydar Mısırlıoğlu yaptığı açıklamasında :” Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin ve kaliteli kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, kalite standartlarının üstünde hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, bölgenin sağlıkta kalitesi olmayı hedefleyen Özel Defne Hastanesinin hepsi bir birinden başarılı doktorları ve kıymetli aileleri ile bir arada olmanın heyecanını yaşıyoruz. Özel Defne Hastanesi  Yönetim Kurulu adına tüm doktorlarımızın 14 Mart Tıp Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.Ve bu özel gecede herkese iyi eğlenceler diliyorum.”dedi.

14 Mart Tıp Bayramı yemeğinde gönüllerince eğlenerek günün yorgunluğunu atan Özel Defne Hastanesinin doktorları bu özel geceyi kendilerine hazırlayan Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler. (Haber Merkezi)