PROF. DR. DOĞRAMACI’DAN HASTANE YÖNETİMİNE TEBRİK

  • Eklenme Tarihi :08.07.2022 | 09:54
  • Muhabir :

Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı, Hastane Yönetimi ve Kalite Yönetim Birimi’ni ziyaret ederek elde edilen başarıdan dolayı tebrik etti.

PROF. DR. DOĞRAMACI’DAN HASTANE YÖNETİMİNE TEBRİK

Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı, geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı Denetleme Ekibi tarafından gerçekleştirilen denetleme sonrasında yüksek puan alan Hastane Yönetimi ve Kalite Yönetim Birimi’ni ziyaret ederek elde edilen başarıdan dolayı tebrik etti.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara’dan gelen Sağlık Bakanlığı Denetleme Ekibi tarafından Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleştirilen sağlık hizmeti sunumunda kalite, verimlilik, hasta ve çalışan güvenliği ile hasta ve çalışan memnuniyetini en üst seviyeye çıkartabilmek amacıyla yapılan denetim başarıyla tamamlandı.

Sağlık Bakanlığı Denetleme Ekibi tarafından yapılan incelemeler ve denetleme sonrasında 91.24 puan alan Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi başarısını kanıtladı. Elde edilen başarıdan dolayı Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yunus Doğramacı ise Hastane Yönetimini ve Kalite Yönetim Birimi’ni ziyaret ederek yönetim ve birim çalışanlarını tebrik etti. (Murat MUTLU)