SALON NEFERTİTİ

  • Eklenme Tarihi :21.11.2022 | 15:24
  • Muhabir :

Çoğumuzun kabusudur tırnak mantarı ve tırnak batması. Bunun yanında Çatlak Topuk ,Nasır gibi rahatsızlıklar da sıkıntılı durumlara sebep olmaktadır.

SALON NEFERTİTİ

Podolojik El&Ayak Bakımlar konusunda aldığımız olumlu duyumlar sonrasında bu konuda işini ehli bir isim olan Podoloji Uzmanı Dilek Günay’ı ziyaret ettik. Yılların deneyimi ile Gündüz caddesinde bulunan Nefretiti Kuaför ve Güzellik salonunda Tırnak Mantarı başta olmak üzere Tırnak batması, Nasır ve Çatlak topuk konusunda kalıcı çözümler üreten Dilek Günay başarılı tedavi yöntemleri ile takdir toplarken iş ortağı Aydın Uçucu’da Bay-Bayan güzellik uygulamaları ile sektörde farkını ortaya koymaya devam ediyor. Hijyen konusunda her türlü tedbirin en üst düzeyde alındığı Salon Nefertiti’de müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz bir unsur.

Yaklaşık 5 yıldır Podolojik El&Ayak Bakımlar konusunda hizmet verdiğini söyleyerek sözlerine başlayan Podoloji Uzmanı Dilek Günay yaptığı açıklamasında :” Bölgemizde Podolojik El&Ayak Bakımları konusunda çözüm üreten başarılı uzmanlardan birisiyim. Almış olduğum eğitimlerin ardından özel hastanelerde başladığım görevimi son 3 yıldır kendi Medikal ve Sağlık Merkezimizde devam ettirmekteyim. İlgilendiğim sağlık sorunları rahatsızlık geçirenler için hoş olmayan problemlerdir. Tırnak mantarı, tırnak batması, Diyabetik Ayak Tedavisi ,Çatlak Topuk ve Nasır  gibi rahatsızlıklarda hemen uzmanlara koşan insanlardan fazla bu sorunlarla yaşamaya devam eden  büyük bir kesim olduğunu belirtmek isterim. İnsanlarımız bu gibi sorunlarda tedavi için geç kalmaktadırlar. Çok uzun yıllardır tırnak mantarı sorunu yaşayan benimle tedaviye başladıktan sonra da bu sıkıntısından tamamen kurtulan müşterilerim oldu. En sonunda şükürler olsun bu sıkıntıdan kurtuldum neden daha önce gelmedim ki cümlelerini duyduğum müşterilerimizden yola çıkarak yukarıda saydığım sorunları yaşayanları bir an evvel Podoloji Uzmanına görünmeleri konusunda uyarmak istiyorum.

Ücretsiz olan muayenelerimizde tespit ettiğimiz rahatsızlık derecesine göre tedavi programları uygulamaktayız. İlaçlarımızın hepsi Almanya’dan gelmektedir ve bu konuda en etkili ürünlerdir. Randevu sistemi ile kabul ettiğimiz müşterilerimize Podolojik El&Ayak Bakımlar konusunda sağlık vermek adına var gücümüz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bize ihtiyaç duyan herkesi Medikal ve Sağlık Merkezimize bekliyoruz.” dedi.

Podolojik El&Ayak Bakımlar konusunda başarıyı yakalayan Salon Nefertiti’de Kuaför Aydın Uçucu güzelliklerine önem veren bayanlara verdiği kusursuz hizmetin yanında Erkekler için sunduğu cilt bakımı, El-Ayak bakımı ve lazer epilasyon uygulaması hizmeti vermektedir.

Salon Nefertiti Gündüz Caddesi Atatürk Parkı Otopark Girişi Vali Tufan Şenel Apartmanında hizmet vermektedir.