TABİP ODASINDA GÖREV DAĞILIMI

  • Eklenme Tarihi :26.04.2022 | 10:19

Hatay Tabip Odası’nın yeni yönetim kurulu görev dağılımı yaptı. 17 Nisan 2022’de yapılan genel kurulda görev başına gelen Sevdar Yılmaz başkanlığındaki yönetim kurulu yaptığı ilk toplantıda görev dağılımı yaptı.

TABİP ODASINDA GÖREV DAĞILIMI

Yapılan görev dağılımı ile Hatay Tabip Odası’nın başkanlığına Dr.Sevdar Yılmaz, Genel Sekreterliğine Dr.Nilgün Öner Şafak, Sağmanlığına Dr.Sami Reyhan, Veznedarlığına Dr.Canan Karakuş getirilirken, Dr.Nurettin Yeral, Dr.Esmehan Pehlivan ve Dr.Göksel Bayar yönetim kurulu üyesi olarak kaldı.

SORUMLULUKLARIMIZIN BİLİNCİNDEYİZ

Genel kurula katılım gösteren, bize destek veren ve bizleri bu onurlu göreve getiren meslektaşlarına, teşekkür eden Hatay Tabip Odası Başkanı Dr.Sevran Yılmaz, “Geçen dönem görev yapan Tabip odası yönetim, onur, denetleme kurulu ve Büyük kongre delegelerine özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz! Bizler, Sorunlarımızın ve Sorumluluklarımızın farkındayız. Yeni dönemde meslektaşlarımızdan aldığımız güçle; Geçmişte olduğu gibi gelecekte de iyi hekimlik değerlerini savunmaya, hekimler için, özlük haklarımız için, mesleğimizin geleceği için, halkımızın Sağlık Hakkı için

‘’EMEK BİZİM, SÖZ BİZİM’’ diyerek mücadeleye devam edeceğiz. TTB’nin 14 Nisan’da açıkladığı ve 15 Nisan’da Dr. Ersin Arslan’ın anmasıyla başlayıp 29 Mayıs’ta Ankara’da yapılacak Beyaz Mitingle sona erecek olan yeni eylemlilik sürecine dahil olacağız. Bu haklı mücadelemizde meslektaşlarımızın ve halkımızın desteğini bekliyoruz.” dedi. (Haber Merkezi)