64 İLDE TEŞKİLATLANMAMIZ TAMAM

  • Eklenme Tarihi :06.07.2022 | 09:07

ZAFER Partisi Hatay İl Başkanı Adem Kaya, 64 ilde teşkilatlanmalarını tamamladıklarını, Hatay’da da 7 ilçede kongrelerini tamamlayarak, yapmaya hak kazandıkları il kongrelerini 8 Temmuz’da yapacaklarını söyledi.

64 İLDE TEŞKİLATLANMAMIZ TAMAM

İl binasında düzenlediği basın toplantısında konuşan Kaya, partilerinin 10 yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen yürüttüğü başarılı politikalarla Türkiye'de gündemi belirlemeyi başarmıştır. Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ'ın önderliğinde çok yol kat ettik. Türkiye'de 64 ilde teşkilatlanmamızı tamamladık. Hatay ilinde ise 7 ilçede kongrelerimizi gerçekleştirerek il kongremizi yapmaya hak kazandık.” dedi.

 İL KONGREMİZ 8 TEMMUZ’DA

Hatay il kongrelerinin ilkini 8 temmuz Cuma günü gerçekleştireceklerini belirten Kaya, “Zafer Partisi illerdeki yoğun teşkilatlanmalar sonucunda önümüzdeki ilk seçimde sandığa gitmeye hak kazandı. Birçokları tarafından mümkün görünmeyen bu işi, karşımıza çıkarılan zorluklara rağmen başarmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Zafer Partisi bir Kuvva-i Milliye Hareketidir. Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ ve vatansever arkadaşlarının başlattığı bu hareket kartopu misali her geçen gün daha da büyüyor.”

TÜM HALKIMIZIN BEKLENTİLERİNE CEVAP VEREN PARTİYİZ

“Partimiz henüz teşkilatlanma sürecindeyken dahi bir çok partinin üzerinde oy oranına ulaşıyordu. Anket firmalarının manipülasyonları, ana akım medyanın sansürü, iktidar ve muhalefet bloğunun karalamalarına rağmen Zafer Partisinin yükselişi engellenemedi. Çünkü bizim partimiz sadece parti hüviyeti olan bir partiden ziyade ihtiyaçtan doğan ve Türk halkının beklentilerine cevap veren yegane partidir.”

 ÜLKEMİZİN ZENGİNLİKLERİNİ PEŞKEŞ ÇEKMEYECEĞİZ

“Genel başkanımızın tespitini yaptığı Türkiye'nin en büyük sorunlarından devlet krizi, ekonomik kriz, millik birlik krizi ve sığınmacı kriziyle boğuşuyoruz. 4 ana başlıkta topladığı bu krizlerin çözümsüzlüğü ülkeyi felakete sürüklemektedir. Bu krizleri aşmak için Zafer Partisi olarak çözüm önerilerimizi de hazırladık. Parti programımızda hepsi etraflıca yazmaktadır. Bizler olaylara popülist yaklaşmıyoruz.Tıpkı Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyetini kurduğu felsefeyle yaklaşıyoruz. Bizler uluslararası güçlerden ve sermaye gruplarından destek almak için ülkemizin zenginlikerini peşkeş çekmeyeceğiz.”

GÜCÜMÜZÜ MİLLETİMİZDEN ALACAĞIZ

“Biz gücümüzü sadece Türk Milletinden alacak ve üretim ekonomisiyle ülkemizi kalkındıracağız. Bunları başarma iradesinin bizlerde olduğunu zaman geçtikçe göreceksiniz . Partimiz ilk kurulduğunda bizlere tabela partisi olacağımız ve Türkiye'deki sayısı yüzleri geçen partinin arasına bizim de dahil olacağımız şeklinde küçümseyici bir tavırla yaklaşmışlardı.  Fakat geldiğimiz noktaya baktığımızda Türkiye'nin gündemini belirliyor ve iktidarın politikalarına yön veriyoruz. Bununla gurur duyuyoruz.”

365 GÜNDE TEK BİR SIĞINMACI KALMAYACAK

10 milyonun üzerindeki kaçak göçmen sorunu konusunda ısrarlı politikalarının sayesinde Türk insanı sığınmacıların evlerine gidebileceklerine inandığını söyleyen Kaya, “Ve iktidarımızda 365 günün sonunda tek bir sığınmacı kalmayacaktır. İnsanlarımız 20 yıllık iktidardan yoruldu. Ve iktidarın 20 yıldır ülke yönetiminde kalmasında yegane sorumlu olan sarı muhalefete de güvenmiyor. Seçeneksizlik arasında kalmaktan bunalan ve geleceği için umudu olamayan bir zamanda Zafer Partisi bir meşale yakarak insanlarımıza güçlü bir umut aşılamıştır.

ARTIK İNSANIMIZ ÇARESİZ DEĞİL

“Artık insanlarımız çaresiz değildir. Sessiz bir çığlıkla başlayan bu halk hareketi milyonların sesi olamaya başlamıştır. Bizler geleceğe umutla bakıyoruz. Bizler iktidara yürüyoruz. Ve bizler Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliği ile Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağımıza söz veriyoruz. Buradan şu hatırlatmayı da yapmak istiyorum. İlk önce görmezden gelirler. Sonra sana gülerler. Sonra seninle dövüşürler. Ve en sonunda sen kazanırsın.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)