Ak Parti'den Başkan Yılmaz'a Ziyaret

  • Eklenme Tarihi :11.04.2022 | 13:00
  • Muhabir :

Ak Parti Hatay İl ve İlçe Teşkilatı, Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Ak Parti'den Başkan Yılmaz'a Ziyaret
 

Ak Parti Hatay İl ve İlçe Teşkilatı, kısa bir süre önce olağan genel kurulunda yeniden üyelerinin güvenoyu ile seçilen Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Ak Parti Hatay İl Teşkilatı tarafından kısa bir süre önce olağan genel kurulunu tamamlayarak göreve yeniden seçilen Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz’a gerçekleştirilen ziyarete AK Parti Hatay İl Başkanı Av. Adem Yeşildal, Ak Parti Hatay Milletvekili Av. Sabahat Özgürsoy Çelik, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Emrullah Gülen, Ak Parti Defne İlçe Başkanı Mehmet Döner, İl ve İlçe yöneticileri katılım gösterdi.

ŞOFÖR ESNAFIMIZIN SORUNLARINI ÇÖZMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Ak Parti Heyeti’nin ziyaretinden memnun olduğunu belirten Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz, “Genel kurulumuzu büyük bir coşkuyla tamamladık. Her fırsatta başta üyelerimiz olmak üzere şoför esnafının sorunlarını çözmeye çalıştık ve çözmeye de devam edeceğiz. Şoför esnafımızın evine ekmek götürebilmesi için talepleri raporlayarak gerek federasyon, gerekse bakanlıklar nezdinde çalışmalarımızı sürdürmenin gayreti içerisinde olacağız. Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

BAŞKAN YILMAZ’I TEBRİK ETTİ

Ziyarette kısa bir konuşma gerçekleştiren Ak Parti Hatay İl Başkanı Av. Adem Yeşildal, “Kısa bir süre önce olağan genel kurulunu gerçekleştiren ve yeniden seçilme başarısı gösteren Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı A. Fatih Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi. (Murat MUTLU)