ALTAY’DAN ADAL’A TEŞEKKÜR

  • Eklenme Tarihi :06.01.2023 | 13:32
  • Muhabir :

5 yıldır Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanlığı görevini yürüten Murat Adal görevini Mehmet Fevzi Altay’a devretti.

ALTAY’DAN ADAL’A TEŞEKKÜR

ALTAY: ALLAH HAYIRLI GÖREV YAPMAYI NASİP ETSİN

.Yapılacak seçimlerde Milletvekili Aday Adayı olmak için 5 yıldır yürüttüğü görevinden geçtiğimiz haftalarda istifa eden Murat Adal Genel Merkez tarafından atanan Mehmet Fevzi Altay’a görevini geniş bir katılım ile gerçekleşen toplantı ile devretti.

Adal devir teslim töreninde Başkan Mehmet Fevzi Altay’a başarılar dileyerek “ 5 yıldır yürütmüş olduğum Hatay il başkanlığı görevimi bugün itibari ile Sayın Mehmet Fevzi Altay başkanımıza devretmiş bulunmaktayım. Bir nefer olarak Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin ve Partimizin her zaman emrindeyim” dedi.

Görevi Murat Adal’dan devralan Milliyetçi Haraket Partisi Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay’da Türk Milletine hizmet etmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi. Adal ve Yönetimine teşekkür eden Başkan Altay “Rabb’imin izniyle MHP Hatay İl Binası’nda devir teslim töreni gerçekleştirerek, Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli beyefendinin takdir ve tensipleriyle görevlendirildiğimiz il başkanlığı bayrağını teslim aldık.  Öncelikle; görevi kendisinden teslim aldığım Murat Adal başkanıma teşekkür ediyorum.  Sürecin başından bu yana desteklerini esirgemeyen milletvekilimiz Sayın Lütfi Kaşıkçı ve Belen Belediye Başkanımız sayın İbrahim Gül beyefendilere şükranlarımı sunuyorum.  KAÇEP il başkanımız Dilek Demirdöven hanımefendi ve yönetimine, Hatay Ülkü Ocakları Başkanı sayın Alihan Döner ve yönetimine ; tüm ilçe başkanlarımıza, il- ilçe yönetim kurulu üyelerimize; Belediye Meclisi üyelerimize, ilçe Ülkü Ocakları, ilimizdeki TÜRKAV ve Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendika başkan ve üyelerine, yanımızda bulunarak gücümüze güç katan tüm ülküdaşlarıma ayrı ayrı saygılarımı sunuyorum. Ayrıca; telefon ve mesajla; sosyal medya platformları üzerinden arayıp soran-yazan, dua ve tebriklerini ileten tüm partililerime, STK temsilcilerine, burada yazamadığım, gözümden kaçmış olan herkese de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Başbuğ Alparslan Türkeş’in izinde, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde, Türk Milleti’nin hizmetinde Allah hayırlı görev yapmayı nasip etsin” dedi. (Haber Merkezi)