ANKARA’DAN MÜJDELERLE DÖNÜYOR

  • Eklenme Tarihi :22.04.2022 | 10:28
  • Muhabir :

TARIM BAKANI KİRİŞCİ BAŞKAN YALÇIN’A MÜJDEYİ VERDİ

ANKARA’DAN MÜJDELERLE DÖNÜYOR

BAŞKAN YALÇIN 

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Yayladağı İlçesi’nde yapılacak olan yatırımlar konusunda gittiği Ankara’da Ak Parti Hatay Milletvekili Av. Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte gerçekleştirdiği bakanlık ve bürokrat ziyaretlerinden müjdelerle dönüyor.

Yayladağı İlçesi’nde yapılacak olan yatırımlar konusunda Ankara’da bakanlıkların kapısını Ak Parti Hatay Milletvekili AV. Sabahat Özgürsoy Çelik ile aşındıran Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Ankara’dan gerekli müjdeleri alarak Yayladağı’na dönüyor.

TARIM BAKANI KİRİŞCİ BAŞKAN YALÇIN’A MÜJDEYİ VERDİ

Sırasıyla ilk olarak Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci’yi ziyaret eden Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın  yapılacak olan yatırımlar içerisinde bulunan ‘Mantar Komfort Atıklarının Gübreye Dönüştürülmesi’ için LEADER Projesi kapsamında hibe alınması ile tarımsal arazilerin sulanması konusunda komşu ülke Suriye ile Yayladağı arasında bulunan derenin baraja dönüştürülmesi için gerekli çalışmaların başlatılacağının müjdesini aldıklarını söyledi.

BAŞKAN YALÇIN İSTEDİ, BAKAN SOYLU YATIRIM PROGRAMINA ALDI

Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaret programları arasında Ak Parti Hatay Milletvekili Av. Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret eden Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Yayladağı İlçesi’nde vatandaşlara modern hizmet verilmesi konusunda Yeni Hükümet Konağı’nın yapılmasını talep etti. Başkan Yalçın’ın talebine olumlu yanıt veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yayladağı Hükümet Konağı’nın 2022 yatırım programına alındığını belirterek Yayladağlı hemşerilerine selamlarını söyledi.

BAŞKAN YALÇIN BAKANLARA VE BÜROKRATLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Yayladağı İlçesi’ne yapılacak olan yatırımlar için ziyaret programları kapsamında Ankara’ya giden Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın gerçekleştirdiği ziyaretler boyunca yanından ayrılmayan Ak Parti Hatay Milletvekili Av. Sabahat Özgürsoy Çelik’e teşekkür ederken, millete hizmet yolunda desteklerini esirgemeyen Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız ve Orman Genel Müdürü Ömer Karacabey’e teşekkür etti. (MURAT MUTLU)