AŞAĞILIK VE ALÇAK BİR KUMPAS!

  • Eklenme Tarihi :23.01.2023 | 10:41
  • Muhabir :

Sosyal medyada yayınlanan videoya cevap veren TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, “Aşağılık ve alçak bir kumpas vardır.

AŞAĞILIK VE ALÇAK BİR KUMPAS!

Sosyal medyada yayınlanan videoya cevap veren TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, “Aşağılık ve alçak bir kumpas vardır. Tetikçilik yapan bu kişi hakkında suç duyurusunda bulunup, dava açacağım.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yayınladığı video ile Hatay siyaset gündeminde bomba etkisi yaratan Mustafa Çelik adlı bir vatandaş tarafından sarf edilen sözler hakkında TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman sosyal medya hesabından bir açıklama gerçekleştirdi.

ORGANİZE BİR KÖTÜLÜK!

Gerçekleştirdiği açıklamada yayınlanan videoda organize bir kötülük olduğunu belirten TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, “Mustafa Çelik isimli şahıs tarafından bir video çekildiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Bu kişiyi tanımıyorum. Hayatımda hiç görmedim. Konuyla hiçbir ilgim yoktur. Söyledikleri tamamen yalandır. Yalan ve iftiralar üzerine kurulu sözleri hakkında yasal haklarımı kullanacağım. Organize bir kötülük olduğu görülmektedir. Şahsımın ve partimizin bu tür bir olayın içinde olması mümkün değildir. Aşağılık ve alçak bir kumpas vardır. Tetikçilik yapan bu kişi hakkında suç duyurusunda bulunup, dava açacağım. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” dedi. (Murat MUTLU)