BAŞKAN GÜZEL İŞÇİLERİN YANINDA

  • Eklenme Tarihi :18.01.2023 | 09:43
  • Muhabir :

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Defne Belediyesi bünyesinde çalışan kadrolu işçileri yakından ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi’ni DİSK-Genel İş Sendikası ile yenileyerek bir kez daha işçilerin yanında olduğunu gösterdi.

BAŞKAN GÜZEL İŞÇİLERİN YANINDA

Defne Belediye Başkanlığı makamında düzenlenen toplu iş sözleşmesi törenine Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Defne Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şevleda Uzun, DİSK-Genel İş Sendikası Hatay Şube Sekreteri Mehmet Emin Doğruel ve yönetim kurulu üyeleri ve birim müdürleri hazır bulundu.

 

PERSONELİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Defne Belediyesi bünyesinde çalışan kadrolu işçilerin toplu iş sözleşmesi imza töreni öncesinde bir konuşma yapan Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, “Belediyemiz ile Disk-Genel İş Sendikası arasında kadrolu işçi kardeşlerimizi ilgilendiren toplu iş sözleşmesini yeniledik. Ekonomik koşulların zorlaştığı, geçim sıkıntılarının yaşandığı ülkemizde emek ve alın terinin en yüce değer olduğu inancıyla personelimizin haklarında iyileştirmeler yaptık. Personelimizin her zaman yanındayız. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

ŞUBE SEKRETERİ DOĞRUEL’DEN BAŞKAN GÜZEL’E TEŞEKKÜR

Defne Belediyesi’nde çalışan kadrolu işçilerin haklarını her zaman savunduklarını ve haklarına karşılık büyük destek veren Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’e teşekkür eden DİSK-Genel İş Sendikası Hatay Şube Sekreteri Mehmet Emin Doğruel, “DİSK-Genel İş Sendikası Hatay Şubesi olarak belediye bünyesinde çalışan kadrolu işçilerimizin haklarını her platformda dile getirmeye ve haklarının korunması için her zaman mücadele içerisinde olmaya devam edeceğiz. Bu süreçte belediyemizde çalışan işçilerimizin haklarının iyileştirilmesi konusunda büyük bir özveri gösteren Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’e teşekkür ediyorum. Gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi işçilerimize hayırlı olsun.” diye konuştu. (Murat MUTLU)