BAŞKAN YILMAZ PAZAR YERİNDE

  • Eklenme Tarihi :29.12.2022 | 11:01
  • Muhabir :

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Ak Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte semt pazarında, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

BAŞKAN YILMAZ PAZAR YERİNDE

 

Pazarcı esnafına bol kazançlar dileyen Başkan Yılmaz, vatandaşlarla da bol bol sohbet etti.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Bağrıyanık Mahallesi’nde kurulan semt pazarını ziyaret etti. Ak Parti Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ve birim müdürleri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette pazarcı insafına bol kazançlar dileyen Başkan Yılmaz, Pazar yerindeki vatandaşlarla da sohbet etme imkanı buldu.

ENGELSİZ PAZAR TEZGAHINI DA ZİYARET ETTİ

Başkan Yılmaz, Pazar yeri ziyaretinde Antakya Özel Eğitim ve uygulama Okulu öğrencilerinin, 

Engelsiz Pazar Tezgahında ziyaret etti. Özel öğrenciler Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve ak Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik’i çiçeklerle karşıladı. Özel öğrencilerle bir süre sohbat eden Başkan Yılmaz, özel öğrencilerin tezgahından alışveriş yaptı. Tezgahtaki domateslerden alan Başkan Yılmaz, aldığı domateslerin parasını öderken, özel öğrencilerin okullarına sera isteklerini de geri çevirmedi.

TALİMAT VERDİ

Özel öğrencilerin okullarına sera ve kedi evi isteklerini geri çevirmeyen Başkan Yılmaz, birim müdürlerine gerekenin yapılması için talimat verdi. Özel öğrencilerin yüzünü güldüren Başkan Yılmaz, “Özel çocuklarımızın yanında olmak hem beni hemde sayın vekilimizi mutlu etti. Onların isteklerini bizler emir olarak telakki ediyoruz. Bugün bilim merkezimizde düzenlediğimiz etkinlikle eğlendiler. Şimdide tezgahta domates satarak okullarına kurulacak olan kedi evleri için gelir elde etmeye çalışıyorlar. Yani emeklerinin karşılığını alıyorlar. Onlara şans verildiğinde neler yapabileceklerini de hepimize gösterdiler.” diye konuştu. (Yaser ÇAPAROĞLU)