CANLARA YAPILAN CANİLİĞİ KINIYOR VE LANETLİYORUM

  • Eklenme Tarihi :27.07.2022 | 11:04
  • Muhabir :

Hatay’ın Kırıkhan İlçesi’nde sokak hayvanlarına yönelik vahşet görüntüleri sonrasında MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı yaptığı açıklama ile sert tepki gösterdi.

CANLARA YAPILAN CANİLİĞİ KINIYOR VE LANETLİYORUM

Kırıkhan İlçesi’nde insanlıktan nasibini almamış kişiler tarafından sokakta yaşayan yavru köpeklerin yakılması ve daha sonra başları taşla ezerek katledilmesi görüntülerine MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı sert tepki gösterdi.

 

FAİLLER BULUNUP HAK ETTİĞİ CEZAYI ALACAK

Yaptığı açıklamada sokak hayvanların caniler tarafından katledilmesine üzüldüğünü ifade eden MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı, “Kırıkhan İlçesi’nde sokak hayvanlarına yönelik yapılan caniliği kınıyorum. Bu durum karşısında çok üzüldüm. Bunu her kim yaptıysa onu lanetliyorum. Bu caniliği yapanların yetkililerimiz tarafından bir an önce yakalanarak hak ettikleri cezayı almalarını diliyorum. Bu canlar Cenab-ı Allah’ın bizlere birer emanetidir. Bu tür olayların ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde yaşanmasını istemiyoruz. Bu tür caniliği yapmaya kimsenin hakkı yoktur. İnşallah failler bir an önce bulunup hak ettikleri cezayı alacaklardır.” dedi.

SOSYAL MEDYADA HATAY’A HAKSIZLIK YAPILIYOR

Sosyal medya üzerinde Hatay’a haksızlık yapıldığını ve yapılan bu duruma üzüldüğünü belirten MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı, “Ancak bir üzüntümü daha ifade etmek isterim ki, o da sosyal medyada “Hatay’da Katliam Var” başlığı ile şehrimize haksızlık yapılmaktadır. Tüm Hataylılar olarak bu caniliği şiddetle kınıyor ve bu alçaklığı yapanların hiç bir yere aidiyeti olmayacağını da ayrıca belirtmek isterim. Bende Hatay Milletvekili olarak olayın takipçisi olacağım.” Diyerek sözlerini tamamladı. (Murat MUTLU)