ÇELİK BELEDİYE PERSONELLERİNE GÜVEN VERDİ

  • Eklenme Tarihi :02.03.2024 | 10:39
  • Muhabir :Haber Merkezi

ÇELİK BELEDİYE PERSONELLERİNE GÜVEN VERDİ

AK Parti Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Ömer Erdal Çelik, Belediye personelleri ile yapmış olduğu toplantı ve ziyaretler sonrasında belediye personellerinin kafalarındaki bütün soru işaretlerini kaldırıp personellere tam güven verdi.

Ömer Erdal Çelik, dünkü program yoğunluğu nedeni ile belediye fen işleri müdürlüğü'ne bağlı personellerini bugün sabahın erken saatlerinde ziyaret edip toplantı yaptı.

Toplantıya Hizmet İş Sendikası İstanbul 7 nolu Şube Başkanı Nizamettin Yurul ve Başkan yardımcısı Hasan Hüseyin şentürk'te katıldı.

Ömer Erdal Çelik, burada yaptığı konuşmada, “ Şunu bir kez daha vurgulamak isterim ki çalışan personellerimizin daha huzurlu bir ortamda çalışabilmesi için ekipman ve araç dahil her türlü imkanlarımızı seferber edeceğiz. Henüz adaylık safhasında personellerimizin özlük hakları başta olmak üzere sosyal hakları ve diğer kazanımları için sendika çalışmalarını başlatmış bulunmaktayız.

Belediyemizin her birimi ilçemizin kısa sürede ayağa kalkabilmesi için çok önemli misyona sahiptir. Ama fen işleri müdürlüğü'ne bağlı personellerimizin görevi diğer birimlerimizden bir kat daha fazla olması gerekiyor. Çünkü şehrimizin altyapısının ve üst yapısının bütün yükünü fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz çekmektedir.

Bu sebeple 31 Mart'tan sonra büyükşehir belediye başkan adayımız Mehmet Öztürk'ün de Hatay'ı alması ile birlikte hepimize çok büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir.

Çok mutlu olduğum bir şey var ki bahsettiğim görev ve sorumlulukların bilincini ve şuurunu yaşayan sizin gibi kıymetli personellere sahibiz.

Sizlerin bu şuuru ve bilinci ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesinde Mehmet Öntürk Kırıkhan'da da Ömer Erdal Çelik bütünleşmesi ile çok kısa sürede şehrimize ayağa kaldıracağımıza yürekten inanıyorum. Allah hepinizden razı olsun." dedi.

Ömer Erdal Çelik'in bütün personellerle yaptığı toplantılar sonrasında belediye personellerinin kafalarında hiçbir soru işareti kalmadığı, hatta Ömer Erdal Çelik'ten aldıkları güven ve motivasyonla şimdiden kolları sıvayıp çalışma performanslarını üst seviyelere çıkardıkları gözlendi.