ÇİRKİN’DEN NEZAKET ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :22.06.2022 | 10:09
  • Muhabir :

İYİ Parti Hatay İl Başkanı A. Şefik Çirkin, olağan genel kurulunu gerçekleştiren ve üyelerinin desteğiyle yeniden seçilme başarısı gösteren HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü makamında kurmaylarıyla birlikte ziyaret etti.

ÇİRKİN’DEN NEZAKET ZİYARETİ

İYİ Parti Hatay İl Başkanı A. Şefik Çirkin ve beraberinde bulunan heyet, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’e ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyarette kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Hatay İl Başkanı A. Şefik Çirkin, “Hatay esnafın tek çatı altında olduğu HESOB Olağan Genel Kurulu’nda yeniden seçilmenizden dolayı şahsını tebrik ediyor, yönetim kurulu ve diğer kurullarda görev yapan çalışma arkadaşlarınıza görevinizde başarılar diliyorum.” dedi.

 

İYİ Parti Hatay İl Başkanı A. Şefik Çirkin’in ziyaretinden memnun olduğunu belirten HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ise yaptığı konuşmada, “Kısa bir zaman önce olağan genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Bizlere duyulan güven üzerimize büyük sorumluluklar yükledi. 50 bin esnafımızın sorunlarının çözümü için gerek yerelde, gerekse genelde tüm çalışmalarımızı eskiden olduğu gibi bugün de, yarın da sürdürmeye devam edeceğiz. Gerçekleştirmiş odluğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyor, siyasi çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” diye konuştu. (Murat MUTLU)