Denizcilere yeni çok amaçlı salon

  • Eklenme Tarihi :18.09.2023 | 11:56
  • Muhabir :

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Denizciler Mahallemize yeni çok amaçlı salon ve sosyal tesis yapılıyor” dedi.

Denizcilere yeni çok amaçlı salon

Belediye Başkanı Tosyalı, Denizciler Mahallesinde yapımı devam eden yeni Çok Amaçlı Salon ve Sosyal Tesis projesinin yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

 

EN KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Devam eden çalışmalar ile ilgili bilgiler veren Başkan Tosyalı,” Projemizi en kısa zamanda tamamlayarak kıymetli hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Daha öncede birkaç noktada Çok Amaçlı Salon Projesi yaptık. Hemşerilerimiz bu projelerimizden çok memnun. Bu çok amaçlı salonlarda düğün, nişan, asker eğlencesi taziye kabulleri son derece modern bir yapıda gerçekleştiriliyor. Yapı aynı zamanda sosyal tesis olarak da hizmet verecek” dedi.

HALKIMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Başkan Tosyalı,” Denizciler Mahallesi Sevgi Alpaydın çok amaçlı salon ve sosyal tesis projesi eski denizciler düğün salonunun yerinde inşaa ediliyor. Hayırsever Alpaydın ailesine de teşekkür ediyoruz. Hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımız sürdüreceğiz. Yeni projemiz Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde görüş beyan etti. (Haber Merkezi)