DEVA DEFNE’DEN BAŞKAN GÜZEL’E ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :06.01.2023 | 13:26
  • Muhabir :

HÜZMELİ, BAŞKAN GÜZEL İLE İSTİŞARELERDE BULUNDU

DEVA DEFNE’DEN BAŞKAN GÜZEL’E ZİYARET

 

Demokrasi ve Atılım Partisi Defne İlçe Başkanı Av. Nidal Hüzmeli ve beraberindeki heyet Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Hüzmeli’ye İlçe yönetim kurulu üyeleri Aybüke Yiğitoğlu, Ahmet Tok, Murat Özdemir ve Antakya ilçe yöneticisi Bülent Yalçın eşlik etti. Millet İttifakı’nın Defne’deki iki önemli temsilcisinin buluştuğu ziyarette ana gündem Millet İttifakı ve 2023 seçimleri oldu.

DEVA İlçe Başkanı Hüzmeli, ziyarette millet ittifakı olarak Defne'de sandıklara sahip çıkmanın öneminden, siyasette gençlere daha fazla yer verilmesine, kadınların siyasetteki öneminden ve mevcut yereldeki sorunlardan bahsetti. Başkan Güzel de Millet İttifakı'nı oluşturan 6'lı masanın çalışmalarından memnun olduğunu belirtti. Güzel, Hüzmeli’ye ve beraberindeki partili heyete ziyaretleri için teşekkür etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı da çekildi.

Başkan Hüzmeli, Güzel’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sunarak Defne’de Millet İttifakı’nın zaferi için çalışmaya var gücüyle devam edeceğini belirtti. (Haber Merkezi)