DEVA PARTİSİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

  • Eklenme Tarihi :08.03.2024 | 11:39
  • Muhabir :Haber Merkezi

DEVA PARTİSİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Demokrasi ve Atılım Partisi Hatay İl Teşkilatı, 1 Mart itibariyle “Alem Buysa Deva Sensin” sloganı ile seçim çalışmalarına devam ediyor.

 

İl teşkilatından yeni kampanya ile ilgili yapılan açıklamada; ““1 Mart itibariyle “Alem Buysa Deva Sensin” kampanyası ile seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz.

“İNSAN ONURUNA YARAŞAN BİR HAYAT HAKKINDIR”

“Hayat tarzından, siyasi görüşünden ödün vermeden sosyal desteklerden yararlanmak mı istiyorsun? ‘Yararlanacaksın, hakkındır’ diyeceğiz. Korkmadan itiraz etmek, yanlışları açıkça konuşmak söylemek mi istiyorsun? ‘Söyleyeceksin, hakkındır’ diyeceğiz. Ayrım yapmadan, herkes için eşit bir belediyecilik, hakkındır diyeceğiz. ‘Demokrasi de hakkındır, özgürlük de hakkındır’ diyeceğiz. ‘İnsan onuruna yaraşan bir hayat hakkındır; bu ülkenin hakkıdır, 85 milyonun hakkıdır’ diyeceğiz.”

“ÂLEM BUYSA DEVA SENSİN”

“Âlem, yükselen kiralarsa, kat üstüne kat çıkılan temelsiz yapılarsa; âlem, iktidarıyla muhalefetiyle vatandaşı değil kendi haksız rantını düşünenlerse; DEVA sensin. Âlem, et kuyruklarıysa; âlem, ekmek kuyruklarıysa; âlem, yemek kuyruklarıysa; âlem, pahalı diye alınamayan zeytin yağıysa; âlem, içilemeyen kahveyse; âlem buysa, DEVA sensin. Âlem buysa, DEVA sizsiniz arkadaşlar, siz” denildi.