DEVA PARTİSİ’NDEN TEMİZYÜREK’E ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :01.06.2022 | 11:30
  • Muhabir :

DEVA Partisi Hatay İl Başkanı Sabit Coşkun ve beraberinde bulunan Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı ile yönetim kurulu üyeleri, Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek’i çalışma ofisinde ziyaret ettiler.

DEVA PARTİSİ’NDEN TEMİZYÜREK’E ZİYARET

DEVA Partisi Hatay İl Başkanı Sabit Coşkun ve beraberinde bulunan yönetim kurulu üyelerini çalışma ofisinde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, “Hatay’da yapmış olduğunuz siyasi çalışmalarınızı basın olarak yakından takip etmekteyiz. Yaptığınız siyasi çalışmaları sütunlarımıza taşıyarak okurlarımızı bilgilendiriyoruz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

 

HGC Başkanı Abdullah Temizyürek’e gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde kısa bir konuşma yapan DEVA Partisi Hatay İl Başkanı Sabit Coşkun, “Hatay’ın 15 ilçesinde teşkilatlanma süreci kapsamında çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Siyasi çalışmalarımızın yanı sıra ülkemizin içerisinde bulunduğu zor süreci de yakından takip ediyoruz. Türkiye’nin içerisinde bulunduğu buhrandan kurtulması için Genel Başkanımız Ali Babacan önderliğinde siyasi çalışmalarımızı ekip arkadaşlarımızla birlikte sürdürüyoruz. Milletimizin var olan sorunlarını ve taleplerini dinleyip, sorunların çözümü için partimizin hazırlamış olduğu kısa ve uzun dönem eylem planlarımızı anlatıyoruz. Bu vesileyle 4 Haziran 2022 Cumartesi günü saat 13.30’da Türkiye’nin Devası Genel Başkanımız Ali Babacan’ın katılımıyla İskenderun’da gerçekleştireceğimiz DEVA Partisi İskenderun 1’inci Olağan Kongresi’ne tüm halkımızı ve basın mensuplarımızı davet ediyor, görevlerinizde başarılar diliyorum.” diye konuştu. (Murat MUTLU)