Dünyayı Pembe Gösteren Gözlük Var mı?

  • Eklenme Tarihi :13.05.2022 | 10:49
  • Muhabir :

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Hatay ziyaretinde esnafı unutmadı.

Dünyayı Pembe Gösteren Gözlük Var mı?

Ziyareatinde iktidarı ve muhalefeti eleştiren İnce, esnaf gezisinde, bir gözlük mağazasına girerek, “Dünyayı pembe gösteren bir gözlük var mı?” diye sorunca herkesi gülümsetti. Partisinin İl Başkanlığı hizmet binasınının açılışına katılmak ve bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere ilimizi gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, esnaf gezisinde, espirili bir yaklaşımda bulundu. Bir gözlük mağazasına giren İnce, “Dünyayı pembe gösteren bir gözlük var mı? Diye sorarak kinayeli bir yaklaşımda bulundu.

 

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Hatay ziyaretinde Saray Caddesi esnafını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelip sohbet etme imkanı bulan İnce, kendisiyle fotograf çekinmek isteyen hiç kimseyi geri çevirmedi. İnce’nin sıcak yaklaşımı vatandaşların ilgisini arttırırken, İnce Gençlerden partisine üye olarak sahip çıkmalarını istedi.

ESNAF DURAKLADI

Saray Caddesi ziyaretinde bir gözlük mağazasına giren Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İhce, esnafa beklemediği bir soru sordu. Kapıdan gider girmez, “Dünyayı pembe gösteren bir gözlük var mı?” diye soran Muharrem İnce karşısında bir an duraksayan esnaf soruya cevap ararken, İnce’nin bu iktidarı eleştiren sorusu karşısında, ancak “yok diyebildi. Esnafın cevabı karşısında gülümseyen İnce, “Böyle bir gözlük keşfedilirse haberim olsun” diyerek esnafın halini hatırını sordu. Gözlük mağazasında bir süre sohbet eden İnce, Antakya halkının yoğun ilgisi karşısında zaman zaman zor anlar yaşasa da kendisine gösterilen ilgiden memnun oldu. (Yaser ÇAPAROĞLU)