EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN

  • Eklenme Tarihi :23.08.2022 | 09:53

Ak Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın talimatları ile Defne İlçesinin ihtiyacı olan Devlet Hastanesinin 2022 yatırım yılı programına alındığını ifade etti.

EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN

Milletvekili Çelik, “Toplam 200 yataklı olacak Devlet Hastanesi yatırımı ile vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerine ulaşması kolaylaşacaktır. Defne İlçemizde istihdam sağlanacağı gibi hastane yatırımının ilçede ekonomik hareketliliği de arttıracaktır” diye konuştu.

 

Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, şöyle devam etti: “AK Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılından itibaren Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Hatay'a özel önem verdi. Sayısız yatırımlar ve eserler kazandırdı. Karaçay Barajı inşası, Tahtaköprü barajı yükseltilmesi ile tarımsal sulama suyu ihtiyacı karşılanması, Hatay Stadyumu inşası, Hatay Havaalanı, şehir hastaneleri ve daha nice eserler ile birlikte Defne İlçemize bu dev yatırımın müjdesini verdi. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun, AK Parti ilçe başkanlığı ana kademe, gençlik ve kadın kolları ve teşkilatımız ile birlikte 2023 hedeflerimize ulaşmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.”