Engelliler Derneğine Ziyaret

  • Eklenme Tarihi :18.05.2022 | 09:11

Saadet Partisi Hatay Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz , beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Payas ilçesinde Engelliler Derneğini ziyaret etti.

Engelliler Derneğine Ziyaret

Engellilere hizmetin milli ve insani bir vazife olduğunu vurgulayan Öksüz, "Bu vazifeyi yapmak için insanların önce maneviyatçı olması lazım. Milli Görüş, maneviyatçıdır. Onun için bu hizmetleri, candan, şuurla, isteyerek, inanarak ve karşılığını Allah‘tan göreceğini bilerek yapıyor" dedi.

 

LÜTUFTA BULUNMUYOR

Engellilere hizmetin bir lütuf değil vecibe olduğuna işaret eden SP’li Öksüz, "Cenabı Hakk‘ın hepimize verdiği nimetlere şükretmek mecburiyetindeyiz. Şükür de lafla olmaz. Hizmetle olur. Vazifelerini yerine getirmekle olur. Bir insan özürlü bir kardeşine hizmette bulunuyorsa, ona lütufta bulunmuyor, borcunu ödüyor" diye konuştu.

Payas  Engelliler Derneği Başkanı Ersin Karakuş da yurt genelinde de her yıl 10-16 Mayıs tarihlerinde kutlanmakta olan Dünya Engelliler Haftası nedeniyle Saadet Partisi İlçe Başkanı Ramazan Öksüz ve arkadaşlarının derneklerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Parti yöneticileri daha sonra dernek başkanı Ersin Karakuş ve yönetimi ile beraber  hatıra fotoğrafı çektirdiler. (Haber Merkezi)