Ergin Kurmaylarıyla Birlikte Sahada

  • Eklenme Tarihi :06.05.2022 | 10:56
  • Muhabir :

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, Ramazan Bayramı boyunca İl Teşkilatlarında bulunan kurmaylarıyla birlikte tam kadro sahada çalışmalarını sürdürdü.

Ergin Kurmaylarıyla Birlikte Sahada

Ramazan Bayramı dolayısıyla Hatay’daki çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, 3 gün boyunca DEVA Partisi Hatay İl Başkanı Sabit Coşkun, DEVA Partisi Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı yönetim kurulu üyelerinden oluşan kurmaylarıyla bir araya gelerek ilçe ziyaretlerini sürdürdü. Kurmaylarıyla birlikte gittiği her ilçede partililer ve vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, partililerin ve vatandaşların bayramını kutladı.

 

ERGİN HASSA’DA TARLADA ÇALIŞAN ÇİFTÇİLERİ ZİYARET ETTİ

Ramazan Bayramı’nın birinci gününde teşkilatıyla bir araya gelen DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, il binasında düzenlenen bayramlaşmanın hemen akabinde Hassa İlçesi’nde tarlada çalışan çiftçiler ve vatandaşlarla bir araya geldi. Hassa’da tarlada çalışan çiftçilerin sorunlarını yakından dinleyen DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, çiftçilerin sorunlarını bildiklerini, taleplerinin karşılanması için 90 ve 360 günlük yapacakları eylem planlarıyla sorunların çözüleceğini ve taleplerin karşılanacağını belirtti. Hassa İlçesi’nde tarlada çalışan çiftçilerle bir araya gelen DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin yaptığı konuşmada, “Mahsul güzel, verimli ama maliyetler çok yüksek. Üretici artan maliyete yetişemiyor. Ekonomi yönetilemiyor, maalesef savruluyoruz. Yapılacak olan ilk seçimlerde milletimizin teveccühleriyle yetkiyi aldığımız zaman çiftçimize de DEVA olacağız inşallah.” dedi.

ERGİN, HASSA TEŞKİLATI’NDA BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI

Tarlada çalışan çiftçileri kurmaylarıyla birlikte ziyaret eden DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, daha sonra DEVA Partisi Hassa İlçe Başkanlığı hizmet binasında partili ve DEVA gönüllüleriyle bir araya gelerek bayramlaşma törenine katıldı.

ERGİN, ALTINÖZÜ İLÇESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Ramazan Bayramı’nın birinci günü Hassa İlçesi’ne ziyaretlerini gerçekleştiren DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, bayramın ikinci gününde kurmaylarıyla birlikte DEVA Partisi Altınözü İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Altınözü’nde İlçe Başkanı Mehmet Hulki Baskın ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, burada partili ve gönüllülerle bayramlaştı. DEVA Partisi Altınözü İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninin ardından kurmaylarıyla birlikte Altınözü Ziraat Odası Başkanı Sabah Bayır ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, burada Altınözü Ziraat Odası’na bağlı çiftçilerin çözüm bekleyen sorunlarını ve taleplerini dinledi.

ERGİN, ALTINÖZÜ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, DEVA Partisi Altınözü İlçe Başkanlığı ve Altınözü Ziraat Odası’nı ziyaret ederek partililerle ve vatandaşlarla bayramlaşma töreninin ardından kurmaylarıyla birlikte Altınözü esnafını ziyaret etti. Gittiği yerde esnaflar tarafından ilgiyle karşılanan DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, esnafın sorun ve taleplerini de dinlemeyi ihmal etmedi. Altınözü İlçesi’ne gerçekleştirilen esnaf ziyaretinin ardından çalışmalarını tamamlayan DEVA Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, kendisine ve kurmaylarına gösterilen misafirperverlikten dolayı partililere, DEVA Gönüllülerine, STK Başkan ve Temsilcilerine, Mahalle Muhtarlarına, vatandaşlara ve esnafa teşekkür etti. (Murat MUTLU)