EŞREF TANER ÖZKAYA HANGİ PARTİDEN SİYASETE GİRECEK!

  • Eklenme Tarihi :06.12.2022 | 14:23
  • Muhabir :

ATSO Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan Eşref Taner Özkaya, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile siyasete girmeye hazırlanıyor.

EŞREF TANER ÖZKAYA HANGİ PARTİDEN SİYASETE GİRECEK!

Yıllarca Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunan ve başarılı çalışmalarla iş dünyasının sorunlarına çözüm bulmak için girişimlerde bulunan Eşref Taner Özkaya, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile siyasete girmeye hazırlanıyor.

Sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği açıklama ile siyasete gireceğinin izlemini veren ATSO önceki dönem Başkan Yardımcısı Eşref Taner Özkaya, siyasete hangi partiden gireceğini açıklamaz iken, siyaset yapmak için duygu ve düşüncelerini açıkladı.

HALK HER DAİM HAKEM VE MUKTEDİR OLANDIR!

“1994 senesinde genç yaşımda Antakya Belediye Meclis Üyeliği ile atıldığım aktif siyasi hayatımı milenyumda konjonktür gereği askıya aldım ve işimle birlikte lüzumlu gördüğüm sosyal etkinlikleri çeşitli sivil toplum kuruluşları vasıtasıyla devam ettirdim. Bu her iki alanda kendimi anlatacak değilim. Siz hizmet edersiniz, övgüyü ve eleştiriyi toplumdan alırsınız. Halk her daim hakem ve muktedir olandır. Kendinizi beğenmek ve önemli sanmak bir şey ifade etmez. Asıl olan vicdani sorumluluklar ile megalomaniye kapılmadan alt yapınızı cesaretle ve açıklıkla ortaya koyabilmektir.”

SİYASETTE BENDE VARIM DEMEYE GELİYORUM!

“Şehrimizin mevcut politik yüzlerine bakıyorum da aralarında çalışkan bulduklarım da var, yerdiklerim de. Olgunluk dönemimde bilgi, birikim ve deneyimlerimi harmanlayarak kamu yararına yerel veya genel siyasette ben de varım demeye geliyorum. En azından mücadelenin içinde yer almak için çabalarken, mümkünatlar peşinde koşacağım. Baktım ki olmuyor, daha önce buradan sözünü ettiğim hayalimdeki kitabımı yazmaya koyulacak ve mesleğimle ilgileneceğim.”

TEK AMACIM FAYDA SUNMAK VE ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYMAK!

“Bilinmesini isterim ki, derdim herhangi bir koltuk veya mevkii hiç değil. Makam aşkının kişiliğimin önüne geçmesine asla izin vermem. Böylesi teranelere ve şatafata da karnım ziyadesiyle tok. Tek amacım fayda sunmak ve elimi taşın altına koymak. Mevcut durumda hiçbir partiye üye değilim. Aşağı yukarı hayat görüşüm belli. Uygun bir çatı altında bulunmak lazım geldiğinin bilincindeyim. Asgari müşterekte olanları dikkatle takip etmekteyim. Hata yapacak lüksüm ve zamanım yok. Konuyla ilgili siz dost ve arkadaşlarımın objektif görüşleri, yorumları kararıma kati yön ve pozitif katkı verecektir. Sağlıklı günler dilerim. Teşekkür ve saygılarımla!” diye konuştu. (MURAT MUTLU)