Güzelmansur Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  • Eklenme Tarihi :28.04.2022 | 10:32
  • Muhabir :

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, seçim bölgesi olan Hatay’da Antakya İlçesi’ne bağlı mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Güzelmansur Muhtarlarla Bir Araya Geldi

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Antakya İlçesi’ne bağlı mahalle muhtarlarına gerçekleştirdiği ziyaret programına CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu ve CHP Antakya Belediye Meclis Üyesi Süleyman Doğru eşlik etti.

 

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve beraberinde bulunan CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu ve CHP Antakya Belediye Meclis Üyesi Süleyman Doğru, Maraşboğazı Mahalle Muhtarı Ali Atın’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyaret programında Serinyol Muhtarı Ali Özdemir, Ovakent Muhtarı Bereket Kurt, Tahtaköprü Muhtarı Ahmet Hafız, Alahan Muhtarı Kenan Savran, Uzunalıç Muhtarı Mustafa Gezer, Arpahan Muhtarı Yaşar Tohma, Aşağıoba Muhtarı Necmettin Güney ve Paşaköy Muhtarı Hasan Şeker ile bir araya gelerek mahallenin sorunları ve talepleri konusunda istişarelerde bulundular. CHP iktidarında ilk iş olarak gerek mahallelerin, gerekse demokrasinin temel taşlarından olan muhtarların sorunlarının çözülmesi ve taleplerin karşılanmasını sağlayacaklarını belirten CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, mahalle muhtarlarına kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. (Murat MUTLU)