GÜZELMANSUR’DAN ESNAFA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :05.07.2022 | 13:58
  • Muhabir :

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Antakya’nın Üçgedik ve Anayazı Mahallesi’nde bulunan esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.

GÜZELMANSUR’DAN ESNAFA ZİYARET

Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik buhrandan dolayı çalışmalarını sürdüren CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Antakya’nın Üçgedik ve Anayazı Mahallerinde bulunan esnafları ziyaret etti. CHP Hatay Milletvekili Güzelmansur’un gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine Üçgedik Mahalle Muhtarı İbrahim Yıldırım ve Anayazı Mahalle Muhtarı Murat Sahilli de katılım gösterdi.

 

HAYAT PAHALILIĞINDAN İNSANIMIZIN YÜZÜ GÜLMÜYOR!

Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik buhrandan dolayı insanların yüzünün gülmediğini ifade eden CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur yaptığı açıklamada, “Üçgedik Muhtarımız Sn. İbrahim Yıldırım ve Anayazı Muhtarımız Sn. Murat Sahilli ile bir arada esnaf ziyaretinde bulunduk. Ekonomik buhrandan, hayat pahalılığından insanımızın yüzü gülmüyor. 7'den 77'ye herkesin yüzü gülsün diye Geliyor Gelmekte Olan. Millet İttifakı ile iktidara geldiğimizde ilk işimiz ülkemizi içinde bulunduğu ekonomik buhrandan kurtarıp, hayat pahalılığını ortadan kaldırmak olacaktır.” dedi. (Murat MUTLU)