GÜZELMANSUR’DAN HESOB’A ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :16.06.2022 | 11:57

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve beraberinde bulunan CHP Heyeti, olağan genel kurulda seçilme başarısı gösteren ve yeniden güven tazeleyerek görevine devam eden HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü makamında ziyaret etti.

GÜZELMANSUR’DAN HESOB’A ZİYARET

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur tarafından HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’e gerçekleştirilen ziyaret programına CHP Antakya İlçe Örgütü Başkanı Ümit Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri de katılım gösterdi.

 

BAŞKAN TEKSÖZ’E BAŞARILAR DİLİYORUM

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgi kısa bir açıklama yapan CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, “Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanımız Sn. Abdulkadir Teksöz ve yönetimini Antakya İlçe Başkanımız Sn. Ümit Kutlu ve yönetim kurulumuzla hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başarılar diliyoruz.” dedi.

BAŞKAN TEKSÖZ’DEN GÜZELMANSUR’A TEŞEKKÜR

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve beraberindeki heyetin ziyaretinden memnun olduğunu belirten HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, “Hatay Milletvekilimiz Sn. Mehmet Güzelmansur kardeşimiz, CHP ilçe başkanı Sn. Ümit Kutlu ve yönetim kurulu hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” dedi. (Murat MUTLU)