GÜZELMANSUR’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

  • Eklenme Tarihi :13.08.2022 | 07:32

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ı makamlarında ziyaret ederek teşekkür etti.

GÜZELMANSUR’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Defne İlçesi’ne yapılacak olan devlet hastanesinin yerinin belirlenmesinin ardından gerekli ödeneğin sağlanmasının ardından Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Hatay İl sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ı makamlarında ziyaret ederek teşekkür etti.

Hatay’ın 162 bin nüfuslu ilçelerinden biri olan Defne İlçesi’nde vatandaşların sağlık hizmetlerinden faydalanabilmesi için yapılacak olan devlet hastanesinin ödeneğinin sağlandığını belirten CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Hatay İl sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat’ı makamlarında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, “Hatay Valimiz Sn. Rahmi Doğan ve Hatay İl Sağlık Müdürümüz Dr. Sn. Mustafa Hambolat'ı ziyaret ettim. Defne, Devlet Hastanesi'nin yeri belirlenerek tüm Defne halkının rahatça ulaşım sağlayabileceği, sağlık hizmetlerinin hızlıca gerçekleşeceği lokosyan çalışmasını yaptık. Hastanenin yapımı ile ilgili gerekli ödenekte sağlandı. Defnemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum, konuyu yakından takip etmeye devam edeceğim. Valimiz Sn. Rahmi Doğan'a, İl Sağlık Müdürümüz Sn. Mustafa Hambolat'a, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Doç. Dr. Sn. Lütfü Savaş'a, Defne Belediye Başkanı Sn. İbrahim Güzel’e destek ve katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. (Murat MUTLU)