HATAY BAROSU

  • Eklenme Tarihi :09.01.2023 | 09:39
  • Muhabir :

HATAY BAROSU GÜÇLENMEYE DEVAM EDİYOR

HATAY BAROSU

Hatay Barosu, staj dönemlerini başarı ile tamamlayarak aralarına yeni katılan genç hukukçularla güçlenmeye devam ediyor. İskenderun Adliyesi’nde düzenlenen törene Hatay Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Hamdi Evren ve Av. Murat Bora Oğuz, avukatlar ve yemin ederek göreve başlayan avukatların aileleri katıldı.

Staj dönemlerini başarı ile tamamlayan Fatmanur Durmuşoğlu, Doğukan Sarıer, Abdurrahman Andıç, Nilsu Abacı, Bedrettin Özalp ve Hatice Dilan Koç İskenderun Adliyesi’nde düzenlenen yemin töreni ile ruhsatlarını Hatay Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Hamdi Evren ve Av. Murat Bora Oğuz’un elinden alırken, Fatmanur Durmuşoğlu’na cübbesini yönetim kurulu üyesi Av. Hamdi Evren, Doğukan Sarıer’e cübbesini Av. Hasan Özdemir, Abdurrahman Andıç’a cübbesini Av. Muzaffer Rıza Nerse, Nilsu Abacı’ya cübbesini Av. Semih Abacı, Bedrettin Özalp’a cübbesini Av. Bilal Çörtük, Hatice Dilan Koç’a cübbesini Av. Neşe Öztürk giydirdi.

Yemin töreni sonrasında bir konuşma yapan Hatay Barosu Yönetim kurulu üyeleri Av. Hamdi Evren ve Av. Murat Bora Oğuz, “Yemin ederek aramıza katılan genç meslektaşlarımızı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.” dediler. (Haber Merkezi)