HATAY, HİZMET ADAMINA SAHİP ÇIKTI

  • Eklenme Tarihi :01.06.2023 | 19:53
  • Muhabir :

Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, 28 Mayıs’ta yapılan seçimlerde Hatay’ın tercihini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanarak hizmet adamına sahip çıktığını bildirdi.

HATAY, HİZMET ADAMINA SAHİP ÇIKTI

Yapılan seçimlerin ardından 4. Kez miletvekili seçilen Yeşildal yaptığı değerlendirmede, “14 Mayıs seçimlerinin ardından Hatay’ımızda ve ülkemiz genelinde 28 Mayıs seçimlerini de büyük coşku, büyük katılım ve milletimizin Cumhurbaşkanımıza büyük desteği ile alnımızın akıyla tamamladık.” dedi.

RABBİME HAMD-Ü SENALAR OLSUN

Başta Hatay’ımız olmak üzere ülke genelinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a  oylarıyla, dualarıyla, mücadelesiyle destek veren tüm dava arkadaşlarına ve millete teşekkürü borç bildiğini belirten Yeşildal, “Hatay’ımızda her 2 vatandaşımızdan 1’i Cumhurbaşkanımızın yanında olduğunu göstermiş, ikinci turda kendisine hizmetleriyle çağ atlatan hizmet adamının yanında olduğunu bir kez daha kararlı bir şekilde göstermiştir.  Mazbatamızı almış olmanın gururu ile milletimize hizmet etmenin heyecanı içindeyiz. Yüce Rabbim bizleri doğru yoldan ayırmasın, millete hizmetlerin en güzelini gerçekleştirmeyi nasip etsin. Beni bu milletin bir ferdi, bir Hataylı olarak dünyaya getiren rabbime hamd-ü senalar olsun.”

ÇALIŞMALARIMIZA SIMSIKI SARILARAK DEVAM EDECEĞİZ

“Hatay’ımızın yaralarının sarılması, kalkınması ve vatandaşlarımızın normal hayatlarına dönmeleri için elimizden gelen tüm çabayı sarf edecek, inşallah Cumhurbaşkanımız liderliğinde Türkiye Yüzyılında Hatay’ımızı yeni baştan imar ederek bu yüzyılın Hatay için dönüm noktası olmasını sağlayacağız. Hemşerilerimizin oylarının emanetimiz olduğu bilinciyle çalışmalarımıza sımsıkı sarılarak devam edeceğiz.

Bir kez daha Cumhurbaşkanımız dünya liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkan tüm Hataylı hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” dedi. (Haber Merkezi)