HATUNOĞLU, BAŞKAN SAVAŞ VE SİYASETÇİLERİ AĞIRLADI

  • Eklenme Tarihi :17.06.2022 | 10:11

CHP’den önceki dönem Antakya Belediye Başkan Adayı olan İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve beraberinde bulunan heyeti kısa bir süre önce turizm sektöründe hizmete açtığı Konak Avula Butik Otel’de ağırladı.

HATUNOĞLU, BAŞKAN SAVAŞ VE SİYASETÇİLERİ AĞIRLADI

Türkiye’nin ve Hatay’ın ekonomik anlamda zor günlerden geçtiği dönemde turizm sektöründe istihdam yaratarak Hatay ve ülke ekonomisine katkı sağlamak için çalışmalarını sürdüren CHP önceki dönem Antakya Belediye Başkan Adayı İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve beraberinde bulunan siyasetçileri, muhtarları, STK temsilcilerini Antakya’da hizmete açtığı Konak Avula Butik Otel’de ağırladı.

 

Konak Avula Butik Otel’de gerçekleştirilen davet programına İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu’nun davet programına HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra HBB Başkan Vekili Fedai Yücedal, HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Defne İlçe Belediye Başkanı İbrahim Güzel, CHP Defne İlçe Örgütü Başkanı Akın Parlakyıldız, CHP Antakya İlçe Örgütü Başkanı Ümit Kutlu, CHP Samandağ İlçe Örgütü Başkanı Av. Turgay Abacı, CHP Hassa İlçe Örgütü Başkanı Murat Göçer, CHP hassa İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Gürses, CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Barış Birim, İYİ Parti önceki dönem Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Erhan Yavuzyılmaz ve siyasi parti yöneticileri katılım gösterdi.

İŞ İNSANI HATUNOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR

Konak Avula Butik Otel’de HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve beraberinde bulunan siyasetçilerle birlikte STK temsilcilerini ağırlamaktan dolayı memnun olduğunu ifade eden İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu, “Hatay’ımızın ekonomik anlamda zor günlerden geçtiği bu süreçte Hatay ekonomisine turizm sektöründe yatırım yapma kararı aldık. İstihdam yaratarak hem turizm alanında, hem de Medeniyetler Kenti olan Hatay’ımızın tanıtımına katkı sağlamayı kendimize misyon edindik. Kısa bir süre önce tadilat işlemlerimizi tamamlayarak Konak Avula Butik Otel’i turizm sektörüne kazandırdık. Gerçekleştirmiş olduğumuz programa katılım gösteren başta HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve beraberinde bulunan siyasetçilerimize, STK temsilcilerimize ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

DAVETLİLER KONAK AVULA BUTİK OTELİ İNCELEDİLER

Yapılan konuşmanın ardından HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve beraberinde bulunan heyet, tadilatının tamamlanmasının ardından turizm sektörüne hizmet vermeye başlayan Konak Avula Butik Otel’i gezdiler. Otel hakkında İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu’ndan bilgiler alan HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve beraberinde bulunan heyet, otelin kültür, turizm, tanıtım ve tarih açısından önemli olduğunu belirterek İş İnsanı Hikmet Hatunoğlu’na teşekkür ettiler. (Murat MUTLU)