HAYIRLARA VESİLE OLSUN

  • Eklenme Tarihi :01.04.2022 | 10:18

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Mübarek Ramazan ayı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

HAYIRLARA VESİLE OLSUN

Yarın başlayacak olan Mübarek Ramazan ayı nedeniyle İslam âlemine kutlama mesajı yayınlayan Başkan Yılmaz mesajında şunları kaydetti: “Toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların arttığı, birlik ve beraberliğin daha da güçlendiği mübarek Ramazan ayını tüm İslam alemi olarak karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Ramazan ayı, İslam Âleminde barış ve huzurun hâkim olduğu, tüm insanların kardeşlik duygularıyla birlikte yaşadığı günlere vesile olması açısından da mübarek bir aydır. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı af, mağfiret, bolluk ve bereket ayıdır. Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi’ni barındıran Ramazan ayı, maneviyatla dolu bir aydır.

Onbir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayının başta hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam âlemine sağlık, barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum. Ramazan coşkusunun birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” (Haber Merkezi)